Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek pontos a clearblue...

Szerintetek pontos a clearblue digitális teszt?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy clearblue tesztet, pozitív lett, nem ez volt az első tesztem, többi is pozitív volt csak kíváncsi voltam mit ír ki hány hetes vagyok. Már másfél hét telt el a nemvárt óta és a teszt 2-3 hetet írt. Ez normális? Ugye nem a babával van a baj? Kb február 17-22 között fogant. Holnap megyek reggel UH-ra.

2018. márc. 15. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igy jartam en is, annyi kulonbseggel, hogy en 4 hettel ovulacio utan probaltam ki es nekem is 2-3 hetet jelzett ki. Rengeteg angol forumot atolvastam es a gyarto altal kiadott statisztikakat, nagyon sokan szamolnak be hasonlorol.

A pontos szamokra mar nem emlekszem, de a gyarto statisztikaja szerint is a 2-3 jelzes a kegkevesbe megbizhato (amikor ezt irja ki, akkor az esetek 60-65 szazalekaban van a terhesseg tenylegesen 2-3 hettel a fogantas utan). Azaz teved lefele es felfele is.

Ezzel szemben az 1-2 es 3+ kiiras valami 90%-ban pontos, ha jol emlekszem.

Az esetemben egyebkent pont nem tevedett, par nappal kesobb mentem az elso uh-ra, majd 7 hetesen, hogy mar biztosan legyen embrio es szivmukodes, de csak egy 5 hetesnek megfelelo meretu petezsakot talalt az orvos, nem fejlodott a terhesseg. Hcg-t is neztek verbol, az is alacsony volt.


Ettol fuggetlenul arra van joval nagyobb esely, hogy nalad csak hibasan jelzi ki. Foleg, hogy ahogy irod a datumokat az is lehet, hogy csak epp 3 hete fogant. Ez nagyon hatareset, foleg, hogy azt sem tudni, hogy meddig tart a beagyazodas, 5 nap, vagy epp 8, a hcg meg azutan termelodik rohamosan.


En is terhes vagyok, szinten 5 het korul, kacerkodtam a gondolattal, hogy megint veszek egy ilyen tesztet es par nap mulva megnezem, hogy mit ir ki, de a kerdesed utan mar biztos, hogy nem. Csak feleslegesen idegesitenem magam miatta, en pedig nem is akarok meg vagy 3 hetig uh-ra menni. Ha “rosszat” irna ki a teszt, csak meg jobban izgulnek.


Majd ird meg, hogy nalad mit lattak uh-n.

2018. márc. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy így történt nálad. De drukkolok, hogy most minden jól menjen, és gratulálok. :) Köszönöm, hogy leírtad ezeket. Remélem, hogy tényleg később fogant és tovább tartott a beágyazódás, vagy tévedett a teszt az időt illetően. Nemsokára kiderül. Írni fogok.
2018. márc. 16. 06:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak 2mm méretű petezsákot látott. Azt mondta lehet később fogant, de lehet méhen kívüli is. Hétfőn kell visszamennem, nagyon elkenődtem. :(
2018. márc. 16. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos méhen kívüli jelzett....szorítok h neked ne így legyen!
2018. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem hogy en nem leszek benne az 1%ban :( koszonom!
2018. márc. 16. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok.

Ne keseredj el, mert szerintem nagyon koran mentel orvoshoz, talan ezert talalt ekkora petezsakot.

Nekem pl februar 8 a mensim elso napja, hiaba 28 napos a ciklusom es van szinte mindig peteeresem a 14. napon, de februarban pont kitolodott. Nekem konnyu “tudni” az ovulaciot, mert nagyon eros fajdalommal jar, februar 25-en volt peteeresem, este ereztem.

Epp emiatt hiaba vagyok mensi szerint 5 het felett, valojaban 4-5 nappal kevesebb. Eleve nem is teszteltem emiatt hamar, a peteeres utan ket hetet kivartam.

Mondjuk mint irtam nekem mar volt vetelesem (szam szerint 4), de meg igy is optimista vagyok es ha nem lesz verzesem, akkor a betoltott 8 het elott nem fogok orvoshoz menni, nem akarom stresszelni magam addig.


Meg az 5+4 is nagyon korai, de ha nem tudod biztosan, hogy mikor ivulaltal, akkor siman lehet, hogy ez nem 5+4, hanem kevesebb es akkor realis a 2 mm-es petezsak es a clearblue eredmenye is.

Mondjuk ha latott petezsakot mehen belul, akkor nem valoszinu a mehen kivuli terhesseg szerintem.


Tenyleg ne keseredj el, nyilvan barmi lehet, de mivel elkapkodtad kicsit ezt az uh-t, igy siman lehet, hogy csak korai volt ettol tobbet latni.

2018. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remelem, hogy a clearblue is ezert mutatott ennyit. Es remelem egy hettel kesobb fogant a picur. Probalok nem stresszelni hetfoig. Nagyon bizom benne hogy noni fog.
2018. márc. 16. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Voltal tegnap orvosnal?

Van valtozas?

2018. márc. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam. Nem látott semmit az ultrahangon. Méhen kívüli is lehet. Vettek vért, a hcg szinten 230 ami elég alacsony. Ma kicsit elkezdtem barnázni, fájdalmaim nincsenek. Holnap megyek új vérvételre. Nagyon remélem, hogy nem méhen kívüli.
2018. márc. 20. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!