Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg elejen hanyinger...

Terhesseg elejen hanyinger abbamaradasa, nem jelent gondot ugye?

Figyelt kérdés

A 6-7 hetben minden nap tobbszor is hanyingerem volt, de a 8.ba teljesen megszunt, mar napok ota.

Elso baba, ne haradudjatok ha buta kerdes. Koszonom elore is a valaszokat.



2018. márc. 16. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond.
2018. márc. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy aggasztó lehet, de szerintem örülj neki. Én 3-4 hétig folyamatosan hánytam, egész nap rosszul voltam, nem tudtam enni. Alig vártam hogy elmúljon. Ha ilyen szerencsés vagy hogy hamar lefutott a rosszullét, szerintem örülj neki és lazítás.
2018. márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orulj neki! :) nekem semmi tünetem nem volt eddig, ha nem nőtt voltna a hasam és nem járnék ultrahangra meg sem mondanám hogy terhes vagyok.. :D mások pedig végig hánynak a 9 hónap alatt és nem tudjak élvezni a várandósságot

16hkm

2018. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Lehet meg visszajon majd, viszont ha nem jelent roszat akkor azert nem banom hogy elmult.:)

2018. márc. 16. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Akkor én mit szóljak,nekem nem is volt hányingerem.
2018. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5+4 hetesen kezdtem a hányást, aminek 1 hét múlva kórház lett a vége. Miután kiengedtek jobban lettem, nem 0-24-es rosszullét volt, hanem délelőtt letudtam :-D. Borzasztó volt egyébként, de a 9-10. héttől szinte teljesen elmúlt, néha reggelente van gyenge hányingerem de az is valamilyen illatra inkább. Teljesen normális egyébként, szerintem megnyugodhatsz és élvezd egy kicsit a helyzetet :-) nekem óriási megkönnyebbülés volt mikor már a 2. reggelemet kezdtem az ágyban és nem a WC fölött :-D
2018. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!