Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt volt...

Akinek terhesség alatt volt hematómája, mennyi ideig barnáztatok, amíg kiürült a hematóma?

Figyelt kérdés
Utána minden rendben volt a babával?
2018. márc. 16. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hétig kb. Véreztem. Minden rendben volt a kicsivel.
2018. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem csak 1x barnázott, másnap már nem mentem dolgozni, 1 hét fekvés.Ennyi idő alatt felszívódott és azóta sincs ilyen problémám :) 6 hetesen alakult ki most vagyok 9+1

Én kaptam progit is+magnéziumot.

2018. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos elveszítettem a babát. Nagyon véreztem, kb egy hétig, alvadt vérdarabok is jöttek. 6hetesen, missed ab lett. De az esetek többségében minden gond nélkül felszívódik,kiürük. Pihenj sokat. Nekem Rutascorbint és c vitamint mondtak, h szedjem! Kitartás!
2018. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11hetesen kezdtem vérezni,mintha csapot nyitottak volna,16 hetes vagyok, még mindig előfordul barnázás.
2018. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb 2 hét alatt teljesen kiürül,C vitamint és Progreszteront szedtem 13 hét végéig.
2018. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!