Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen barna folyás. Mitől...

5 hetesen barna folyás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok. Tegnap előtt elkezdett rózsaszines véres folyásom volt. Bementem a kórházba ahol csináltak hüvelyi uh. Ahol 5 mm es petezsákot talaltak méhen belül. Nem találtak vérzést. Tegnap nem volt semmi ma megint barnázok. Ez baj lehet? Hétfőn mennem kel HCG vérvételre. Ja a petezsákban nem volt még embrio. Mire számitsak?
2018. márc. 16. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet baj, menj be az ügyeletre.
2018. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Progeszteron elégtelenség, vagy kezdődő vetélés is lehet, sokszor az orvosok sem tudják a vérzés konkrét okát. Van, hogy nincs semmi következménye és van, hog nem marad meg a baba.
2018. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bemennék minél előbb újra!Nem érdekelne ha hülyének néznének!
2018. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is bemennék az ügyeletre. Velem ez 6 hetesen fordult elő, a doki szerint egy korábbi hematóma ürülhetett ki, mert a folyás "csak" barna volt, nem élénkpiros vérzés jelentkezett. Azért felírt Utrogestant progeszteron pótlásként, és a barna folyás három nap múlva elmúlt. Ez persze csak egy lehetőség, szerintem Te is nyugodtabb lennél, ha ismét megvizsgálnának.
2018. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 hetesen az első ilyen vérzésemnél (szintén nem látták okát, sem a vérzés nyomát már) kiírták a progeszteron pótlást, biztos ami biztos alapon. Másnap megint volt egy pici, majd megszűnt.

A helyedben bemennék újra és ragaszkodnék a hormonpótláshoz, mivel ártani nem árt, de használ, ha hiány a probléma oka.

2018. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Itzam a vedőnönek ö is azt mondta mint a doki. Higy várjak meg vele mivel nagyon korai a tergesség. De a vedőnö azt is mondta hog beágyazódas ia lehet mivel korai a terhesség
2018. márc. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!