Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány ágyas szobák vannak a...

Hány ágyas szobák vannak a bajcsyban a szülészeten?

Figyelt kérdés
Mióta felújították nem voltam ott.
2018. márc. 16. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Vannak fizetos 2 agyasak a kinti folyoso es a csecsemosok kozti reszen es vannak kulonbozo agyszammal ellatott szobak ahol ugye vegig halad a nagy folyoso az osztalyon. Nyugisabb a ketagyas es egyaltalan nem veszes az ara. Novemberben szultem ott, inkabb azt ajanlanam. Problemamentes szulest kivanok!
2018. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

A két ágyas is pokol lehet, ha olyan a szobatársad.


Én két ágyasban voltam a Bajcsyban 3 éve, és 2. napon kaptam egy egy császáros anyukát, akihez 10-re odaállított 15 felnőtt meg pár gyerek (igen, bent a szobában), alig fértünk el, én nem tudtam szoptatni, mert mégis, ott voltak, csak álltak anyuka felett és nevettek, meg hüledeztek, hogy mekkora gyereke van. A gyerekem toligája nem fért el, szinte én éreztem kényelmetlenül magam. Ott voltak egy órát, aztán jött a második felvonás szintén kb. 15 emberrel meg pár gyerekkel. És nem C-k voltak, hanem fehérek, diplomás emberek (mint kiderült), ráadásul a 80%-uk barát és munkatárs. Azok mégis mi a f/szt kerestek ott szerinted?


Én most már vagyok olyan karakán, hogy a 2. gyerekemnél szóljak, hogy húzzanak ki, mert szoptatni szeretnék, de akkor az első szülés után, amikor nem indult meg a tejem és mondták a minél többet legyen cicin a baba és egy nyominak éreztem magam, mert nem tudtam szoptatni, és ott bőgtem, de szó szerint bőgtem a gyerekem felett, és egyik diplomás barom sem kérdezte meg, hogy mi van és zavar-e engem a 10 nm-en a 20 oda nem való ember.


Plusz, szerinted hány betegséget és bacit hoztak be? Mázli, hogy a gyerekem semmit nem szedett össze.


Plusz, mivel császáros volt a nő, ezért az anyja és a férje ott maradtak este fél 10-ig (igen, addig), mivel nem volt képes lábra állni és a csecsemősökhöz eltolni a gyerekét! Már azt hittem, ott alszanak.


Állítom, hogy a mellettünk lévő 4 ágyasban a 3 nap alatt összesen nem fordult meg annyi ember, mint nálunk abban a fél napban. Előtte nem tetszett az "üvegfalon át láthatják a látogatók" elvet, de akkor nagyon sajnáltam, hogy Bajcsyban nem az van, hanem korlátlan ki-be járkálás.


Az első napon egy C nővel voltam, és hozzá bejött csak a férje meg a másik fia, senki más. Jót beszélgettünk, segített, a férje meg tekintettel volt ránk, mindig kérdezte, hogy zavar-e, kimenjen.


Szóval a két szobással is be tudod sz/pni, nem garancia.

2018. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Persze, ertheto amit irtsz es jogos is. De 2 agyasban megis kisebb az eselye hogy kifogsz ilyet mintha tobb szobatarsad lenne. Sajnos Te ot "kaptad". Es meg egyszer mondom teljesen jogos a felhaborodasod. Nekem szerencsem volt a szobatarsammal.
2018. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!