Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megint vetélni fogok?

Megint vetélni fogok?

Figyelt kérdés
Kb 10hetes terhes lehetek, tavaly volt egy spontán vetélésem, 7 hetesen. Nagyon bevéreztem és spontán távozott. Most, együtt voltunk a férjemmel és nagyon picit vérzek, csak annyi volt hogy a WC papír lett olyan. Nem görcsölök, csak olyan furán fáj a bal oldalam. Nagyon félek!!! Április 4.-én kell mennem 12 hetes ultrahangra, addig hogy bírjam ki? Nincs fogadott orvosom, és ha most a nőgyógyászhoz kérnék időpontot az is legalább 2 hét lenne. Az biztos hogy a házas élet tabu lesz nálunk. De nagyon félek. Amúgy már el is múlt a vérzés. Sürgősségire most nem tudok menni mert egyedül vagyok itthon a kicsivel. Mit csináljak most hirtelen? Baj lesz megint? :((((

2018. márc. 16. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy tudsz menj be az ügyeletre, hogy megnyugodj! Nálam 2 szer volt ilyen de nálam nem lett gond! De azonnal vagy másnap mentem dokiboz ezt javaslom neked is ! 14+1hetes kismama
2018. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha vérzel menj be az ügyeletre, hátha progreszteron pótlás kell. Ez segít, hogy megmaradjon a baba. Nem kockáztatnék, tényleg menj be.
2018. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Ha fontos lenne neked ez a baba, már rég az ügyeleten ülnél...
2018. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok most, párom dolgozik, egyedül vagyok a kicsivel
2018. márc. 16. 18:55
 5/26 A kérdező kommentje:
Az utolsónak mondom, hogy nagyon fontos, de nekem itthon van még egy két és fél évesem! Sajnos autónk nincs!!! A párom éjszakás!
2018. márc. 16. 18:57
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
Hát fogod a kicsit és viszed őt is!
2018. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Es ??? Az ügyeletre lehet a gyerekkel is menni, berakod a babakocsiba és mentek ha annyira kicsi. Vagy beadod addig a szomszédhoz vagy akiben megbízol. Nem értem hogy lehet valaki ilyen életképtelen ?!
2018. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Vagy hívd fel a férjed, hogy menjen haza. Biztos, hogy a munkahelyén meg fogják érteni.
2018. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen??? Biztos nem adom be a gyerekemet egy idegenhez! Hozzá teszem innen a legközelebbi ügyelet kb 50km
2018. márc. 16. 18:59
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem olyan a munkahelye amit csak úgy ott tud hagyni. Amúgy is ő is kilométerekre dolgozik
2018. márc. 16. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!