Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességi teszt...

Melyik terhességi teszt csapott már be titeket?

Figyelt kérdés
Azt szeretném felmérni hogy kinek mi vált be, illetve melyikkel volt negatív tapasztalatok? Pl álpozitív, szellemcsík stb.
2018. márc. 16. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Engem mind. Nem 100% megbízható egy sem.
2018. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a clearblue volt amin volt keresztbe egy halvany csík , de terhes nem voltam.


A legolcsóbb netes is mutatta amikor valóban terhes lettem, már nagyon korán. Szerintem csak az a becsapós amit még órák múlva is nézegetnek száradási idő után.

2018. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gabriel teszt negatív volt, amikor a Facelle már bőven pozitív. A Facelle még sosem csapott be.
2018. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Corax
2018. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Facelle
2018. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Corax. De olyanannyira, hogy egyértelmű, ERŐS lett a tesztcsík.
2018. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Igaz, két fajtát használtam. Amikor terhes lettem a kisfiammal, akkor Gabriel tesztet használtam, egyértelműen kimutatta a terhességet, az is voltam. A másikat pedig egyszer azért csináltam, mert nem terveztünk babát, de a szokottól eltérően rövidebb és másabb volt a vérzésem és mivel száz százalékos védekezési módszer nincs, így csináltam egy tesztet. Nem tudom már, hogy mi volt a neve, de negatív lett, nem is voltam egyébként terhes.

Nem a tesztekkel van amúgy baj, de ezt pont nemrégiben írtam le egy válaszomnál, hanem az ideje korán tesztelő nőkkel van a baj. Illetve azokkal, akik már annyira terhesek akarnak lenni, hogy már mindent odaképzelnek, vagy pont "magukba" képzelnek.

2018. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Facelle a kazettás, látható + baba nem volta tuti.

Predictor early új fajta. Időn belül halvány rózsaszín csíkos lett, másnap ugyan ez a teszt negatív. Meg a többi is.


X-epil 2 db-os. Egyik időn belül halvány rózsaszín csíkos lett, másik másnap full negatív.....


Nagyon sokszor teszteltem már a hónapok során, ami be vált az a Corax, facelle papír csíkos teszt. Ezek sosem voltak még száradási csíkosak sem.

2018. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!