Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ételundor már 2 hete szinte...

Ételundor már 2 hete szinte semmit nem akarok enni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 hetes par napos vagyok.

Folyamatos ételundorom van.2 hete.Ez azt jelenti hogy azon etelek amiket eddig ettem azok 80%-a kiesik.

Egyáltalán undorodom minden hústól...

A hamburger pizza gyomorforgató...

Rizs csirke undorom van...

Joghurt banan narancs keksz es kakaos kifli marad valaasztasnak.

De az etvagyam is nulla.

Sokszor csak magambaeroltetem.

Van hogy egesz nap emelygek.

Raadasul benyeltem egy nathat is. .

Be van dugulva az orrom..tüsszentek slajmom van.


2018. márc. 17. 09:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak edeset eszek pedig en mindig sosszaju voltam..
2018. márc. 17. 09:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mikor nekem mondták, magamban én is hurrogtam mindenkit, de valóban nem tudsz mást tenni, mint türelmesen kivárni, hogy elmúljanak ezek a tünetek szépen lassan, KITARTÁST! 5. héttől kezdve hánytam 9 hétig folyamatosan úgy, hogy közben volt egy majdnem 1 hetes látogatásom a kórházban is... Miután kiengedtek javult az állapotom, de a hányás nem szűnt meg teljesen. Semmit nem tudtam enni, akármit ettem és ittam minden kijött, ami odáig fajult, hogy a hányás plusz üres gyomor együttesen okozott egy brutális gyomorsavat, aminek köszönhetően véreset hánytam a felmaródott nyelőcsövem miatt... Miután ezt orvosolták nekem nagyon apró dolgokat elkezdtem enni, ami kimerült napi pár szál ropiban, 1 joghurtban és esetleg 1 banánban. Aggódtam nagyon a baba miatt, azt mondták, hogy veszélyben én vagyok mert a kicsi mindent elvesz a szervezetemből, annyit egyek amennyit tudok és amit tudok. És ha az éppen az egészségtelen chips volt, akkor abból ettem pár falatot. A femibion vitaminomat végig szedtem, nagyjából kitapasztaltam, hogy mikor marad el a hányás egy kis időre, hogy fel tudjon szívódni. Ma már a 12. hetet betöltöttük, a 10. Hét közepétől jelentősen csökkentek ezek a borzasztó panaszok. Az étvágyam közel sem normális, de már tudok főtt ételt enni, szigorúan hús nélkül sajnos mert azt én sem bírom megenni!!!!! Aztán vannak könnyebb napok, vannak nehezebbek, de már akkor sem hányás csak az étvágytalanság amit gyümölcsökkel, könnyű ételekkel próbálom javítani. Tudom, hogy nagyon nehéz, hidd el kemény időszakon voltam túl, 2 óra alatt 10-ig számoltam a hányás mennyiségét mielőtt a kórházba kerültem. 2-3 hét és neked is eljön ez az időszak, hogy már jobban leszel, ami fontos hogy ne hagyd hogy kiszáradj mert én ott rontottam el, bár esélyem sem volt mert 2 korty vizet is kint láttam... Szóval a lényeg, hogy hamarosan jobb lesz, én sem hittem el mikor nekem mondták, úgy el voltam már keseredve, de mégis úgy lett!


Boldog babavárást és jó egészséget!

12+1hkm

2018. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt egyél, amit bírsz, többször kevesebbet. És igyál eleget meg szed a vitamint. Elég sokan vannak úgy, hogy ilyenkor csak párféle ételt tudnak leerőltetni. Én az egyik gyerekkel csak chipset, a másikkal csak kolbászt ettem a hányingeres időszakban (ami az egyikkel a 24. hétig tartott), (tejet, glutén meg tojást meg egyébként sem ehetek már jó pár éve), mégis egészségesek lettek.
2018. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ez így, teljesen természetes, van aki kilenc hónapig egyfolytában hány, egy falatot sem tud enni. A terhesség nem arról szól , hogy felhízlalod magad, naponta 200 kalóriával kell többet enni, ez egy szelet kenyérnek felel meg. Szedd a terhesvitamint, hogy ne hulljon ki a hajad meg a fogad, a baba elvesz mindent ami neki kell.
2018. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!