Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek 3 gyerekük van mekkor...

Akiknek 3 gyerekük van mekkor a korkülönbség a gyerekek közt? Mindegyik tervezett volt? Vállalnátok még egyet?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Az első kettő között másfél év van, a harmadik három évvel a középső gyerek után jött. Mindhárman lányok, tervezve voltak, ugyanakkor a harmadikat hamarabb szerettük volna. Ezután szóba se jöhetett volna több, mindhárom császáros szülés volt, egyik sem volt komplikációmentes sajnos, így egészségügyi okokból el lettem köttetve.
2018. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
6.5 éves a nagy 4 a kicsi és most vagyok 15 hetes kismama. Tervezett babák, de biztosan nem lesz több.
2018. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

5 és 8 év a korkülönbség, 14, 9 és 1 évesek. Nem lesz több, két császár után el is kötöttek.

Mindegyik tervezett. Nagy korkülönbséget akartunk, de a legkisebb picit nehezebben jött össze, mint a tesók. :)

36 vagyok. Tudom, hogy sokan 40 körül várják az elsőt, de én úgy érzem, hogy annyi idősen már túl idős lennék egy újabb gyerekhez. Mindenképp megálltunk volna három után.

Mire újra babázni akarok, hozzák a nagyok az unokákat. 🤣

2018. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
3 kislanyom van.A legnagyobb 5 eves,a kozepso 3 es fel,a kicsi 16 hónapos,a pocaklakoval ma vagyok 37+4 hetes ugyhogy nemsoka o is megszuletik es kiderul,hogy marad e 'girl power'😁😁.Tervezett babak,bar a kozepso es a kicsi kozott kevesebb korkulonbseget szerettunk volna,de mar egyaltalan nem banom.Valoszinu ha ugy lenne akkor mar meglenne a 4. is es biztos nem birnam ennyi kicsivel.Igy pont jo nekunk.
2018. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

4,5 illetve 4 év van köztük. Így terveztük, és szerencsére sikerült is.

Több nem lesz, pont jó így az életünk, illetve korban sem lenne már számomra ideális.

2018. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

1. 11 eves lany

2. 15 hós fiu

3. 35.hetes vagyok

Amikor terhes akartam lenni terhes lettem olyan nrmu lett mindig smilyet akartunk.

Desszertnek meg egy kislany lesz majd

2018. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 gyerek között 2 év 8 hónap van, a második és harmadik között pontosan másfél év. Tervezett gyerekek. Aztán meglepetésként lett egy negyedik gyerekünk is, a harmadik után 1 év 3 hónapra született. Szóval a válaszom: igen, vállaltunk még egyet.
2018. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

11,9,2 evesek.

A 2.veletlenke😂 de orultunk neki csak kicsit kesobbre terveztuk.

Minharom fiu igy azert meg nem vetettuk el a 4.baba temat.

2018. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

9,5 éves a kisfiam, 7 illetve 4,5 évesek a csajok.

Mindhárom gyerkőc tervezett volt, és akkor is jöttek, amikor szerettük volna. Mivel mindegyikük császáros volt, és a lányokkal nagyon problémás terhességeim is voltak (a pici koraszülött is lett), így 4. gyerek teljességgel kizárva.

2018. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

3 kislány.

Az első kettő között 19 hónap a különbség, a harmadik három évvel fiatalabb a középső gyermeknél.

Tervezett volt mindhárom, körülbelül ekkora korkülönbséggel is szerettük volna. Szeretnénk majd még egy gyereket 1-2 éven belül.

2018. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!