Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem a Jászberényi...

Tudnátok nekem a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház szülészeti osztályáról véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ott dolgozó nagyon kedves orvoshoz járok magánrendelesre, de kb. 80 km-re lakom a kórháztól és kíváncsi volnék, hogy megéri-e elmenni oda szülni, és vállalni a távolságot, vagy inkább válasszak helyben. Eléggé ragaszkodnék a dokihoz de természetesen a baba a legfontosabb és a lehető legnagyobb biztonságban szeretném a világra hozni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 17. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! 5 éve ott szültem és nagyon meg voltam elégedve mind az orvosommal, mind a szülésznőmmel és a csecsemősökkel is. Júliusban is ott fogok szülni 😊 Te mikor fogsz szülni? Kihez jársz?
2018. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Én szeptemberre vagyok kiírva és az ottani főorvos az itteni magánom. Nagyon szeretem, csak a távolság aggaszt kicsit. Első baba és nem tudom mire számítsak :-) Olvastam egy cikket a kórházról, ami szerint szülés után üvegen keresztül látogatható a baba az apukának is. Ez valóban így van?
2018. márc. 17. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk apás szülés volt, benn volt velem, de császár lett a vége és ő foghatta meg először a lányunkat 😊 De egyébként akkor anno kamerán mutatták a rokonoknak. Most van úgy, hogy ablaknál mutatják.
2018. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még a rokonoknak nem is bánnám, de a férjem - és persze én is- nagyon szeretné már az első napokban intenzíven velünk lenni. Tudom, hogy ez nem mindenhol bevált szokás, azt hiszem csak a bababarát kórházakban, de ő is és én is úgy kepzeltük el. Fontos információ volt, köszönöm szépen!
2018. márc. 17. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha együtt szeretnétek lenni, van családi szoba is 10 000 Ft/nap. Legalábbis akkor azt hiszem annyi volt.
2018. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Ez jó hír nagyon. Neked is az orvosod? :-)
2018. márc. 17. 20:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, a telefonom néha életre kel és olyat ír, amit én nem akartam. Szóval neked ki az orvosod? :-)
2018. márc. 17. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem dr. Dallos László 😊
2018. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cilandi válasza:
Sziasztok! Nekem 6 éve van magánorvosom itt, most készülünk a babavárásra! Engem is érdekelne, hogy milyen az osztály (szülőszobák, milyen alternatív lehetőségek vannak, gyerekágyas részleg...stb). Én 40 km-ről más megyéből járok az orvosomhoz, de nekem megéri! Messzebbről is hozzá mennék! ;)
2018. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Végül nem a Jászberényi kórház mellett döntöttem, úgyhogy nem szereztem tapasztalatot onnan! Örülök, hogy van egy ilyen orvos, aki ennyit ér, sokat elárul róla!
2018. aug. 16. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!