Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki esetleg Március 21....

Valaki esetleg Március 21. programozott császárra van kiírva?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én március 27 .
2018. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első baba? Izgulsz? Mert Én nagyon😁😔
2018. márc. 18. 02:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Első igen😊 hát még van egy hetem ☝️😃

Izgulni ndm izgulok mert mar nagyon nyuglodok, es neha mar azt erzem hogy az a hét is meg hol van???😊en az utana levo gyogyulastol felek😕

Hogy hogy csaszaros leszel?

2018. márc. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Latom te se alszol jobban minf en 😀😀😀...
2018. márc. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aludni? Anno egybe 12-14órát is. Mar most jó ha alszok egyben 2órát 😁 Faros a kisfiam. Én már kezdek félni. Holnap kell befeküdnöm és szerdán lesz a császár de ugye lila gőzöm sincs, hogy mi vár rám uh kezdek parázni. Persze elmondtak mindent de annyi mindent olvastam, és foggalmam sincsen, hogy hogy fogok reagálni. Mennyire fog megviselni mert ahogy olvasom mindenkinek más. Pláne,h látogatási tilalom van 😔
2018. márc. 18. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!En 19-re vagyok kiirva,azaz holnap szulunk😁Mar iszonyat izgulok,pedig negyedjere fogom vegigcsinalni.Bar ez az elso programozott csaszarom.
2018. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én március 26. Ki hol fog szülni ?
2018. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!