Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek ultrahangra...

Mikor menjek ultrahangra biztonsággal, hogy látszódjék is valami?

Figyelt kérdés
február 24-én volt az utolsó mensesem.Márc.5-én volt inszeminációm, azt mondták 14 nappal később tesztelhetek.Noha nekem még egy hét mulva kéne megjönnie ...kicsit érdekes.Ma 19-én pozitív lett:) Tehát most 4. hetes terhes vagyok? (bár a fogantatás szerint inkább 2 hetes) Akkor 6. héten kell menni ultrahangra?Ne számoljak rá inkább még két hetet és a 8 . héten menjek? És egy plussz kérdés: ha a mensesem márc 24-én kell hogy megjojjön akkor ebbe a mai tesztbe még ne éljem bele magam? :( egyébként örjítő ez a várakozás nem tudom más hogy van vele :)

2018. márc. 19. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha marcius 5-en volt az inszem, azaz epp ket hete, akkor ma vagy epp negy hetes. Az inszem miatt az mindegy, hogy mikor volt az utolso mensi, vagy mikor jonne a kovetkezo.

Epp jokor teszteltel es normal idoben lett pozitiv a teszt, ez mar nem korai.


En a betoltott 7 hetet kivarnam a helyedben. Betoltott 6 het elott biztosan nincs meg szivmukodes es az azt koveto 2-3 nap is meg keteselyes. Ha nagyon turelmetlen vagy, akkor 6 het 3-4 napot javaslom.

En is terhes vagyok, volt mar tobb vetelesem, megol a kivancsisag, de igy is csak 7 hetesen akarok menni, ha nem verzek, vagy hasonlo. Szeretnem, ha lenne mar embrio es szivmukodes, ha viszont nem lesz, akkor mar tudni fogom, hogy mi a helyzet es nem leszek ketsegek kozott meg hetekig.

2018. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem lesz semmi probléma, akkor várd meg a 7-8 hetet. Addigra már lesz szívhang is.
2018. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fogantatástól két hét telt el, a teszt ilyenkor már mutatja ha van baba:) lehet örülni, bizony!:)

Valóban őrjítő a várakozás, de én a helyedben - hacsak nincs panaszom (vérzés,görcs) - várnék a 7.-8. hétig, akkor már van szívhang és szépen látszódik a babóca:)

2018. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A várakozás mindig borzasztó de hidd el felesleges a kb 7ik hét előtt menni. Nalad az inszem eléggé behatárolja a fogantatás lehetséges dátumát így szerintem onnan számított 4ik héten hehetsz először h látszódjon de hogy szivhang is legyen én egy héten meg ajanlanek. Bár tényleg nehéz várni de ha meg nincs szivhang azon idegeskedsz majd h vajon baj van e h meg nincs... gratulálok!
2018. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászolók nagyon szépen köszönöm, a biztatást is, és a tanácsokat!!!
2018. márc. 19. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem 25-én kellene megjönnie, ha 5-én volt inszemed.

Az inszemet akkor csinálják, mikor ovuláció van (ha nem spontán, akkor tüszőrepesztővel), tehát utána 2 hét múlva kellene megjönnie a vérzésnek. Ha pozitív a teszted, akkor terhes vagy. Betöltött 7. héten elég elmenni, addigra már kell lennie szívhangnak.

2018. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Febr 24 volt az utolso menses elso napja, es en mindig korabban ovulalok, de28 napos a ciklusom. Ezert volt az inszem ovukor 5-en. En nekem az ovu es menses kozt mindig tobb mint 14 nap szokott lenni :D ugyh tuti 24-en jonne meg klasszikusan. Amugy lehet meg se marad, most lefekudtem mert iszonyat faj a derekam, hasam...imadkozom ne mehen kivuli vagy veteles legyen :( rettegek a 24-tol :( voltam 15 dpo-n vervetelen ott 244 volt a hcg
2018. márc. 21. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság?
2018. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!