Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy éltétek túl az...

Kismamák! Hogy éltétek túl az első hónapok rosszullétét?

Figyelt kérdés
A nyolcadik héten vagyok, egyre erősödtek a tüneteim, remélem most már ennél rosszabb nem lesz, egész nap émelygek, hányok, szédelgek és alig bírok a munkámra koncentrálni (bölcsődében dolgozom), folyton álmos vagyok, csak aludnék és mindentől rosszul vagyok. A világ legboldogabb emberének érzem magam de már fogalmam sincs mit tehetnék, hogy ne csak "túléljem" a napokat.
2018. márc. 19. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, marha nehezen. Ugyanez ment nekem is a 14. hétig, túlélni igyekeztem, mást nem nagyon tudsz tenni. Ha lenne csodaszer, ami elmúlasztja ezt, szerintem mindenki élne vele :) kitartás!
2018. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. 6. héttől kb. a 10. hétig intenzív rosszullét és hányás, de én kórházban is voltam 5 napot. Azt hittem sosem lesz vége, én is boldog voltam de közben sokszor sírva feküdtem le "aludni". Sajnos, akinek ilyen tünetei vannak mást nem tud csinálni csak kitartani és túlesni rajta. Az én magán dokim azt mondta, hogy nyugtasson a tudat, hogy erős terhességről van szó. A betöltött 10. Hetet követően egyre ritkultak a hányások és a szagokra való érzékenység, viszont 1-1 reggel még mindig előfordul, hogy a WC felett kezdem a napom. Ez már elviselhető kategória a régihez képest. Én is bízom benne, hogy még ez a mennyiségű rosszullét is el fog tűnni és végre élvezhetem. Tanácsolni azért nem tanácsolok semmit mert nekem sem vált be semmi csak az idő. Egyedül amire kell, hogy figyelj az a folyadék, én amiatt kerültem be a kórházba.


Jó egészséget és kitartást, hamarosan csillapodni fog és napról napra könnyebb lesz!


12+3 hkm

2018. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8. héttől szülésig ment ez, egyáltalán nem tudtam dolgozni, 6. hónaptól kórházban voltam és kibírtuk valahogy, bár baromi nehéz volt az biztos.
2018. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12. hétig ment pontosan ugyanígy. Csak kitartás és türelem amennyire lehet. Nekem pl úgy lett vège, meg màsoktól is hallottam ugyanilyen tapasztalatot, mint a filmszakadàs. Egyik reggel felèbredtem, és màr nem voltam rosszul semmitől. Pedig addig reggelente, amikor megéreztem a kávé illatàt, amit a pàrom ivott, màr alig èrtem ki a mosdóig, pedig nagy kávés vagyok. :D Szàraz teakeksz, főtt krumpli, rizs, leves... ezeket birtam csak enni. Nekem a doki azt mondta, amíg nem leszek jobban azt egyek, amit birok nem kell erőltetni a vàltozatos étrendet, majd ha vége a rosszullèteknek akkor odafigyelek jobban, hogy mit eszek. Meg persze a terhesvitamint közben szedtem.

Túl leszel rajta hamar! :)

Gratulálok és boldog babavárást! :)

2018. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj ugyanígy voltam! Itt még fel is tettem kérdésnek, hogy hogy az szentséges atyaúristenbe képesek így mások dolgozni (szabadúszó vagyok) amiért majdnem megettek a többiek :D


KITARTÁST! A napok telnek, az idő ugyanolyan tempóban telik mindentől függetlenül. Véget fog érni ez az időszak, sajnos most tényleg csak "túlélni" tudsz, de nem baj, ez a dolgok rendje.


Hamarosan rendben leszel :) Én a 12. héten úgy helyrejöttem, mint a varázsütés! Pedig előtte a mosogatórongy különb volt nálam.

2018. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!