Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt ilyen mikor szült...

Akinek volt ilyen mikor szült végül?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok a 3. gyerekkel. Éjjel kimentem pisilni és úgy éreztem nagy dolog is van és picit erőlködtem. Végül nem volt semmi de ahogy felálltam láttam,hogy egy nagy mennyiségű rózsaszínes folyás távozott. Nem nyakdugo. Hajnalban bementünk az ügyeletre. Annyit mondott az ügyeletes orvos ,hogy nyák. Többedik gyereknél előfordul nem kell foglalkozni vele. Pihenjek többet és plusz magnézium. Ennyit semmi mást. Saját orvosom épp külföldön. Csak jövőhéten jön haza . Másnak volt ilyenje?? Eddig egyik terhességem alatt sem volt ilyen. Nagyon megijedtem.

2018. márc. 20. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Èn 4et szültem de egyiknél sem tapasztaltam.

Mit jelent az hohy nyák?

Nyákdugó vagy folyás?

Menj másik orvoshoz!

2018. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!