Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hascsikaràsra...

Terhesség alatti hascsikaràsra, bélgörcsökre is jó /segítség az emelt magnézium? Gyakori bélgörcstől is kinyílhat a méhszáj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont a nagy mennyiségű mg okozhat hasmenést. Vagy csökkenteni kellene az adagot vagy másikat keresni.
2018. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a magnéziumtól volt csikarós hasmenésem, de tegyél egy próbát. Bélgörcstől szerintem nem nyílik a méhszáj, legalábbis nekem totál zárt volt mindig, pedig alapjáraton krónikus vastagbélgyulladásom van, plusz még az egyik gyereknél ételmérgezést sikerült összeszednem. Ha nagyon rossz, esetileg Nospa, egyébként szélgörcsre Espumisan szedhető (de kérdezz rá gyógyszertárban). Ha meg jó pár napja fenn áll és nem használ valami főtt krumli diéta vagy "csak" nem bírod, érdemes dokihoz fordulni, mert terhesen is előfordulhat bármi (pl. fertőzés, epekő, vakbél) és a terhesség maga is sajna sok mindent előhozhat (pl. ételérzékenység).
2018. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig simán csak 3x1 magnerotot szedtem, szóval szerintem nem attól. Pont azért gondoltam, hogy megemelem 3x2 hogy esetleg ne görcsöljön. Kakilàs előtt görcsöl mindig és van, hogy utána egész napra megmarad ilyen tompàn görcsös érzés féleség a hasamban. Espumisant néha vettem már be, de nem igazán lett jobb. Hasi ultrahangon is pár hete voltam, ott elvileg nem volt semmi.
2018. márc. 20. 10:39
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló te mennyi magneziumot szedtél, amitől már görcsös hasmenésed volt?
2018. márc. 20. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem mennyiségre, valami napi egyszer szedett DM-es magnéziumtól volt, szóval biztos nem a maximum.
2018. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem.
2018. márc. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!