Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes vagyok első babám...

14hetes vagyok első babám lesz, mikor fogom rendszeresen érezni hogy mozog? , már néha érzem mint ha lenne bent valaki, mint ha fordulna vagy nem is tudom, furcsa érzés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Elso babaval 14 hetesen nem hiszem h mar erzed de nem kotekves.:)

En elso babaval 18hetesen ereztem

2018. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is érzek apró mozgásokat, de tudom hogy ez még nem a babánk. Első nekünk is, úgyhogy kicsit laikus vagyok de gondolom rendeződnek át a dolgok bent, illetve köztudottan lehet bélmozgás, főleg ha puffadásra hajlamos is vagy. Mondjuk ki még csak 12+4 hetesek vagyunk, nyilván te érzed és ismered a tested :-)


Boldog babavárást és jó egészséget!

2018. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Úgy 22 héten vált nyilván valóvá hogy a picur mozog odabent,addig szinte nem is éreztem semmit..többnyire azért érzed azt mert már alig várod hogy érezhesd mozogni,az okozza.boldog baba várást
2018. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Én 14 hetesen éreztem, a férjem a 17. héttől érezte a kezével, és a 19. héttől már látszott kívülről. 😊 Simán érezheted!
2018. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok!

Annyit meg hozzatennék, hogy hidd el, tapasztalat. Ha érezni fogod nem lesz kérdéses,hogy őt érzed.😊

2018. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Első baba

18 hetesen éreztem először

20 hetesen már videóm is vana. Mozgásáról


27 hetes lesz a napokban, van olyan nap, amikr szinte meg sem mozdul..

Ramazuri inkább hajnalban van, és este 8-9 körül.. Napközben kb semmi, max ha lépcsőzök, megilyedek, csokt eszem..


Nekem sosem volt pillangóm, meg bunorékom..


Úgyhogy csak örülj, hogy egyáltalán ilyen hamar érzed..

Idő meg a rendszeresség, plusz attól is függ mennyire aktív a babád..

2018. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

En a 15.heten ereztem eloszor, azota is folyamatosan es egyre erosebben. Elso baba. Most 20 hetes a pocakban de kivurol is lehet mar erezni ha odarug egyet. Minden jot!

27/N

2018. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!