Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen derült ki a pajzsmi...

11 hetesen derült ki a pajzsmirigy túlműködésem, baj lehet?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy elég súlyos pm túlműködésem van. A héten megyek orvoshoz, egyelőre csak a lelet van meg. Kb fél éve még semmi baja nem volt. Azonnal teherbe is estem. Valakinek volt hasonló gondja, nem lett baja a babának?!

2018. márc. 20. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Már olyan fiatalon?
2018. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros vagy:).
2018. márc. 20. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is terhesség alatt diagnosztizálták a túlműködést. A gyógyszert lehetett a terhesség alatt szedni, a szoptatást sem befolyásolta, a babának sem lett baja.


Mennyire vagy stresszes? Az megdobhatja a pajzsmirigy működését. No, meg sok minden más is.

2018. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Utolsó! Ez a stressz dolog jó kérdés, mert tényleg több van, mint szokott. Nem mondták Neked, hogy esetleg a babánál bajt okozhat? Én attól félek, hogy Nála ne okozzok semmi kárt...
2018. márc. 21. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt mondták, hogy nem okoz a babánál károsodást a gyógyszer. Amit befolyásolt, az az volt, hogy a kiírt időpont előtt pár nappal indították a szülést.


Érdemes szerintem olyan szakorvost felkeresni, aki endokrinológus és szülész-nőgyógyász is egyben.


Még ami eszembe jutott, hogy a terhesvitaminokban, multivitaminokban jód van, ilyet ne szedjél.

2018. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pm alulműködésem van, amire gyógyszert szedek. Annyit mondtak, hogy valószínű, hogy a gyermeke(i)m is pm betegek lesznek. Lehet nem fog így születni, de későbbiekben nagy rá az esély, hogy kialakuljon. Egyébként én is édesapámtól örököltem.
2018. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Voltam ma orvosnál. Azt mondta ne aggódjak, a babánál nem okoz semmilyen rendellenességet. Nagyon rosszak az értékeim, viszont igazán nincsen tünetem, úguhogy levett még evy kontroll vért, hogy biztosak-e ezek a számok. Kaptam Propicyl (azt hiszem így írják), 4 hetente vérvétel és kontroll a dokinál.
2018. márc. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!