Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek a melle...

Van olyan akinek a melle striás lett a szoptatástól, de a hasa nem lett az a terhességtől?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem és a hasam nagyon szép maradt, de a mellem kirepedt eléggé. és arra lennék kíváncsi hogy van-e olyan, akivel ugyanez volt, de a hasa a többi szülésénél is szép maradt.
2018. márc. 21. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még nem szültem de eléggé a végén járok, a hasamon még semmi csík de a mellem már az első trimeszterben kirepedt hiába kentem. Bele sem merek gondolni mi lesz ha még ennél is nagyobbra puffad a belövellés után. Eredetileg az A kosár alját súrolták szegénykéim most már a C-nél járunk. :(
2018. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelent! Az elso terhessegnel a hasamon semmi maradvany problema nem volt, viszont a mellem! Pppffff strias lett es 2 bőrcafat a szoptatas utan.

Kovetkezo terhessegnel ujra megtelt elettel, persze a stria csikok feherek de latszanak.

2018. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen :) A hasamon semmi a világon nem látszik, de a kis B kosaras melleimet a D-s szoptatós melltartóba is alig tudtam beletuszkolni szülés után, még az is szorított, gondolhatod... Bimbó alatt repedt mindkét mellem, ilyen 2 cm-es kis függőleges csíkok lettek rajtuk. Eleve nem voltak feltűnő helyen, de nekem nagyon hamar elhalványultak, szinte láthatatlanok. A lányom nyáron lesz 3 éves, de már jó ideje csak akkor látom ezeket a csíkokat, ha direkt keresem, közelről se látszanak, ha nem célzottan nézem, hogy hol vannak.
2018. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén! Nagyon csúnya lett a mellem. A striák már nem látszanak szerencsére, de viszont olyan a mellem, mint két üres zacskó. 😢

A hasamon nagyon szép maradt a bőr, semmi nem látszik rajta.

2018. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ugyanígy jártam.A hasamon nem látszik semmi 2 terhesség után,de a melleimen sajnos igen.

Bár az sem kimondottan feltűnő,de látszanak a fehér csíkok.

2018. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!