Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitivat teszteltem. Ha...

Pozitivat teszteltem. Ha tenyleg terhes vagyok, akkor melyik aktusbol? A masfel hettel elobbi, vagy a 3 hettel elobbi? Ezelott 4 hettel is egyutt voltunk de akkor masnap megjott, abbol gondolom kizart.

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Menstruáció -> kb. 14 nap -> ovuláció -> kb.14 nap -> menstruáció. (Beágyazódás az ovu(/megtermékenyítés után) nagyjából 7 nap-
2018. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Két különböző pasassal volt a két aktus, hogy ennyire fontos?

És nem. Az orvos sem fogja neked megmondani. A terhességet az utolsó mensi első napjától számolják.

2018. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ugyanazzal voltam, csak erdekel hogy ez melyik aktusbol lehetett, hogy kitudjam szamolni.
2018. márc. 21. 20:13
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehat akkor nem szamit a mensi elotti hetek?
2018. márc. 21. 20:13
 5/17 A kérdező kommentje:
Edesanyamnak 4. Honapban tunt fel, hogy terhes mert semmi tunete nem volt, es meg volt neki. 4. Honapban nem jott meg neki elment orvoshoz es ott kozoltek vele hogy 4 honapos terhes. Akkor ez hogy van?
2018. márc. 21. 20:16
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

"Ugyanazzal"

Haaah meg szerencse..

2018. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A parommal voltam, 2 es fel eve vagyunk egyutt, de meg fiatalnak erzem magunkat a gyerekhez, viszont o azt mondta, hogy ha teherbe esek ra ne szamitsak, mert hogy errol csak en tehetek. (Pharmatex tablettazunk)
2018. márc. 21. 20:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Es elvetetni nem vagyok kepes. Es nem tudom, hogy kozoljem vele.
2018. márc. 21. 20:34
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utolsó mensid normális volt, tehát normàlis mennyiségű és normális ideig tartott akkor az előtte lévő aktust kizàrhatod.
2018. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
A pasidat akkor kellett volna lapátra tenni, mikor azt mondta neked...nem hogy még megdugatni magadat. Na mindegy, nyugodj meg, mondd el édesanyádnak, biztos támogat majd téged...Csak az eleje nehéz, de ha a kezedbe veszed majd, rájössz nem is tudod hogy akarhattál lemondani Róla. Egy gyerekkel való kapcsolat semmihez sem mérhető, főleg egy olyan pasihoz nem, aki kvázi a képedbe vágja, hogy csak szexre tart.
2018. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!