Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek a terhesség...

Ha valakinek a terhesség alatt màr termelődik kolosztrum az "egyenesen arànyos" azzal hogy lesz teje a szülés utàn? Vagy ez mindenkinél eltérő?

Figyelt kérdés

A 30. hétben vagyok és észrevettem hogy a mellemen reggelre nagyon kevés sàrgàs-àtlàtszós folyadék cseppek vannak.

Ez lehet az előtej?


Köszönöm!



2018. márc. 22. 04:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze


Épp 1hete olvastam utána, mert egyik reggelre nekem is megjelent...


26+4 hkm

2018. márc. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 csepp sem volt terhesen, féltem is, hogy nem tudok majd szoptatni. Ehhez képest konkrétan dől a tej a mellemből, amíg az egyikből eszik a kislányom, addig a másiknál egy dupla tenyérnyi folt lesz a hálóingemen... 😄 Lassan 4 hónapos a csajszi, csak anyatejes.
2018. márc. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett előtej


Nem jelenti.

Nekem pl 1 csepp sem volt terhesség alatt (sőt semmilyen mellbéli váltotás), mégis van tejem így 2 év után is

2018. márc. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nincs összefüggés!
2018. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az az előtej amit láttál, nekem is volt, de nem lett tejem, nem tudtam szoptatni, muszáj volt a tápszer.
2018. márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt elotejem meg terhesen. Császár utáni napon konkrétan amikor feleltem az ágyból a combom folyt le a tej. Itt van 3honaposan és csak 50ml jön le egy nap. Mondjuk lehet befolyásolja, hogy nem tudott szopni csak fejtem. De ez így még jobban szomorúva tesz. ☹️
2018. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem elég nagy foltok lettek a vége fele de az elején elég nehéz volt így is a szoptatás bár így is 14 hónapig szopiztunk. Baratnomnek os volt eloteje de e neki 6 hétig se volt elég a tej. Ez semmit se jelent. Csak azt h a szervezeted készül és előreláthatólag jól is működik minden :)
2018. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a vàlaszokat!

Mind nagyon hasznos volt!

2018. márc. 22. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen nekem is megjelent, császáros voltam, mire hozták a fiamat szopizni úgy bedurrant a cicim, hogy nem tudta bekapni. Rengeteg tejem volt, csodámra jártak a kórházban, hogy császár után így beindult. Végül 1 éves koráig szopizott, rengeteg lefagyasztott tejem volt, még egy gyerek felnőhetett volna rajta.
2018. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!