Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a terhessége alatt vérzett...

Aki a terhessége alatt vérzett, barnázott, görcsölt és megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam igen,az ikertesó elment 7hetesen.
2018. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hematoma volt a 8. héten. Most 16 hetesek vagyunk.
2018. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elso 7 hetesen ment el, a masodik itt alszik mellettem. Mindkettonel volt barnazas, gorcsoles.
2018. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5. és 10. hét között majdnem folyamatosan pecsételtem (progipótlás mellett is), gyakorlatilag 0-24-ben feküdtem az első trimeszter végéig. Most vagyok 22 hetes. Egyelőre jól vagyunk mindketten.
2018. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5. héten barnáztam, görcsöltem. Megmaradt a pici 37 hetes vagyok vele :)
2018. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy 10x biztos vèreztem. Mèlyen fekvő lepény plusz van egy méhszájsebem. Àllandóan a frász kerülgetett. De szerencsére egészséges kislányom született. Már 10 hós és itt szunyókál mellettem.
2018. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ennyi pozotív választ kaptam :) Sajnos nagyon félek, 11 hetesen elkezdtem erősen vérezni majd görcsölni. Szaladtunk az orvoshoz. A baba jól volt kaptam gyógyszert, szedjek magnéziumot. A vérzés és a görcs okát azt kell mondjam nem is keresték. Azóta is barnázok ami hol véresebb hol nem és folyamatos görcseim vannak ami néha szinte elviselhetetlen. Kedden megyek a 12 hetes ultrahangra.
2018. márc. 23. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Tesóm is ikerterhességgel kezdte, aztán bevérzett, görcsölni kezdett, bement ügyeletre, ott ellátták. Viszont következő UH-n már csak egy baba volt. De ő időre, egészségesen megszületett.
2018. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5.héten 75%ot adtak neki, vérzés és hematóma miatt! Végül olyan jol érezte magát, hogy a 41.héten az idítasnapján magától megszületett! Most mar 7 hetes a gigahosszúhajú mini hercegnő!:)
2018. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!