Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség automatikusan...

A terhesség automatikusan dagadó fejjel jár?

Figyelt kérdés
A környezetemben, illetve a sztárok körében is csak olyan nőket látok, akiknek pufók, dagadt feje lett terhesség alatt, ami szerintem hát, elég csúnya. Ez minden terhességnél megtörténik vagy vannak szerencsések is?
2018. márc. 23. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A terhesség megváltoztatja a testet. Ha nem tudsz ezzel a tudattal együtt élni, akkor ne vállalj gyereket. Mert lehet, hogy szerencsés leszel és nem lesz "dagadt" fejed, de közben meg tiszta stria leszel mindenhol. Esetleg egy méretet nő a lábfejed széltében. Vagy kiszőrösödsz. De nem is folytatom
2018. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy ki hogy van ezzel, de nekem annyira másodrendű dolog az, hogy hogyan nézek ki terhesség alatt, hogy mennyit fogok hízni és hogy fogom leadni. Nyilván igényes vagyok magamra, és nem az elhanyagolt kismamák közé tartozom.A pufók fej több tényezőtől is lehet, nagyobb mértékű hízás, terhesség alatt fokozott a víz visszatartasa a szervezetnek, hormonális probléma áll fenn. Ez terhesség után túlnyomó többségében elmúlik, szerintem ezen kár aggódni. A lényeg, hogy a baba egészséges legyen és fejlődjön szépen...
2018. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, hogy másoknál hogy volt/van én nem kerekedtem, nem lettem pufók fejű kismama, még szülés után se mikor kétszeresére dagadt a lábam a víztől.Szerencsém volt vagy alkattól függ, hát passz.
2018. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Kórházba indulás előtt csinált rólam képet a párom, nem tűnt fel, hogy más lenne a fejem
2018. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem lett más a fejem, csak a szülés előtt 1 héttel. A hormonok miatt viszont elképzelhető, hogy "feldagad" valakinek a feje, de az szerintem nem baj.
2018. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlenül, de ha mégis így alakulna, akkor is csak az utoló 1-2 hét ilyen, szülés után elmúlik.
2018. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenkinél. Nekem pl. ugyanolyan maradt a fejem. De láttam már kismamát akinek eléggé megdagadt már kb. a 3. trimeszter elején.
2018. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenkinél történik meg de a környezetemben is gyakori, nekem is pufi volt az arcom a végén. De akkor már az volt a legeslegkisebb bajom, hogy az arcom felpüffedt. Szerencsére senki nem volt olyan tapló, hogy megjegyzéseket tegyen.
2018. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 p.szabina1223 ***** válasza:
Van, akinek igen.Van akinek nem. Hátha te leszel a szerencsés kivétel. Amúgy meg szülés után normalizálódik a puffadt fej is, szóval nyugi.
2018. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!