Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok a pozitív...

Mit csináltatok a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Kicsit bugyuta kérdés, de ma reggel teszteltem pozitívat, és eddig oké, de most nem tudom mit csináljak, mit gondoljak. Úgy értem nem vagyok kétségbeesve de kicsit agyilag üresnek érzem most magamat.

Ti mit csináltatok tesztelés után? Elújságoltátok minden szembejövő embernek, elkezdtetek listát írni, gondolkoztatok milyen lesz, vagy mit?

Én nem tudom mit csináljak, reggeliztem, elmosogattam, telefonáltam a családdal, de nem szóltam nekik, és most itt fekszem és nem tudok mit kezdeni magammal. Nem tudom most mire kell gondolnom, mit kell csinálnom. Lehet még nem fogtam fel és ezért vagyok most ennyire semmilyen állapotban?


2018. márc. 23. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ketsegbe estem. :D
2018. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én internetbe bújtam, hogy akkor pontosan mit is szabad meg mit nem. De én sem szóltam senkinek ilyen korán. De szerettem terhességgel kapcsolatos dolgokról olvasni. Második babámnál meg ugyanúgy töltöttem a napokat pozi teszt után, mint előtte, 1 éves mellett.
2018. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy gratulálok! :)
2018. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Felkeltettem a férjem, öröm-ujjongtunk, majd bementem dolgozni, munkaközi szünetben kérem időpontot az orvosomhoz 2 héttel későbbre. Másnap jeleztem a felettesemnek, mert nem minden munkakör végezhető állapotosan. De kértem, hogy ne tegye közhírré. Családnak is csak az orvosi vizsgálat után jelentettük be.

A 12. hétig nem újságoltam el senki kívülállónak, utána is csak barátoknak. Kívülállók csak a pocaknövekedésből jöttek rá, nem éreztem úgy hogy fűnek fának dicsekednem kellene. Ami nekünk hatalmas nagy öröm, nem gondolom hogy másnak/kívülállónak olyan sokat jelentene.

2018. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Hisztiztem, hogy miért csak halvány pozi, majd felhelyeztem egy tampont és vártam. Nem jött meg. Hiszti, hogy akkor biztos beteg vagyok. Elfogyott a teszt, de okt. 23. volt, a fene vigye el. Férjem közölte, hogy elviselhetetlen vagyok. Aztán másnap már teszt nélkül is tudtam, hogy babát várok, akkor meghallgattam a kedvenc zenéimet, másnap elmeséltem a szüleimnek. 2 éves lesz a kisfiam, várjuk hogy érkezzen a tesó.
2018. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

'Vicces' sztori, életemben akkor láttam először terhességi tesztet (25 éves voltam pedig), megcsináltam, megnéztem és megkönnyebbülve nyugtáztam, hogy negatív... Idegességemben, tapasztalatlanságomban a hlye fogyatékos fejemmel úgy értelmeztem a leírást, hogy a 2 ablakban összesen 3 csíknak kell lennie, egyik a teszt ablak, ott 1, a másikban is 1 alapból lesz szintén tesztként és mellette ha terhes az ember kijön mégegy... Mindkét ablakban volt 1-1 full egyforma színű csík... Visszatettem a csomagolásába és eldugtam a szekrényemben, hogy majd ha egyedül leszek otthon (anyukámmal laktam) kidobom.

Telt az idő, és valamiért gondoltam megnézem mégegyszer, mégiscsak életem első tesztje... nézem a leírást, amint felfogtam, hogy mit ír abban a pillanatban csörgött a telefon, barátnőm hívott, hogy na mi az eredmény, annyit mondtam, hogy ez pozitív, majd beszélünk, és letettem. Jó ideig még ott ültem a földön teszttel a kezemben sokkos állapotban 😂

A többire nem emlékszem.

NAGYON NEM tervezett baba volt, de megtartottuk.

Anyukámnak a 9. hét körül mondtam el, mindenki más (az említett barátnőn kívül) sokkal később tudta meg, csak legközelebbi családtagoknak momdtuk el a 12. hét után valamikor.


A második babánál meg visszafeküdtem aludni nyugtázva, hogy terhes vagyok (ő tervezett volt, elsőre sikerült)

2018. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én vettem még egy marék tesztet es végül 18 + teszt után zokogva elhittem, hogy pozitív... de szép emlék! :) Betegség miatt kis esélye volt, hogy sikerül.
2018. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkot kaptam mert tökre nem terveztem több gyereket, ráadásul gyógyszer mellett sikerült. Nagyon sokáig nem beszéltem róla senkinek, csak amikor már nagyon látványos volt és le sem tagadhattam volna :) Természetesen odafigyeltem mindenre.
2018. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem hittem el! Alig néhány hónapja vagyok férjnél és lélekben felkészültem, hogy sokára fog összejönni. Aznap otthonról dolgoztam, és amint a férjem elindult, mentem is tesztelni. Aznap nem fogtam fel, simán visszaültem dolgozni a gép elé, csak néha jutott eszembe. Este elmondtam a férjemnek is, de csak akkor kezdtük elhinni, mikor az ultrahangon láttuk a szívverését.
2018. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Felkeltettem a férjem és együtt örültünk. Már 8 hónapja próbálkoztunk. Elmentem dolgozni, 10kor hívtam az orvosom, hogy időpontot kérjek, 3 héttel későbbre kaptam. A családtagoknak a 12. heti uh után mondtuk el, barátoknak kicsit később.
2018. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!