Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmennétek így táppénzre?

Ti elmennétek így táppénzre?

Figyelt kérdés
Takarítónőként dolgozom napi 7 órában.álló munka,folyamatos a jövés menés.lépcsőzni is kell bár nem vészes.földtől a plafonig csempe van amit csak 8-as létrádól lehet a tetejét letakarítani.mivel magas a hőmérséklet így a csempemosás folyamatos dolog.ipari vegyszerekkel kell dolgozni.de igazából a por állagú vegyszerek szagát nem bírom.és sajnos a főnökasszonyom sem egy toleráns fajta.mások is azt tanácsolják hogy menjek táppénzre mert csak épp az hiányozna hogy leessek a létráról vagy elcsússzak a kövön felmosáskor.és igazából egy munkatársnőm van aki alkoholista és otthon veri is a pasija.most pl 4 napig nem jött be dolgozni mert mrgverte a párja.ilyenkor napokig nekem kell hajtanom egész nap.a párom sem akarja hogy tovább dolgozzak mert tudja mi a helyzet a munkahelyemmel.14 hkm
2018. márc. 23. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, amit írtál, szerintem mindenki azt fogja mondani, hogy menj onnan, ne szenvedj feleslegesen, az a babának sem tesz jót
2018. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is kérdés.ha véglegesítve van szerződésed akkor még ki sem rúghat.nen kell avval foglalkozni hogy oldja meg a főnök.
2018. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen határozatlan időre szól a szerződésem.tegnap szóltam a főnökasszonyomnak hogy már nem akarok sokáig dolgozni.elkezdett majdnem ordibálni velem hogy mi az hogy táppénzre megyek,miért nem bírom a munkát meg hogy ezzel vele hogy kinaszok mert nem lesz embere.hozzáteszem február 3án szóltam a terhességemről,azóta keresnek is embert de még nem volt senki jelentkezni.a környéken van híre a főnökasszonyom stílusának ezért nem jön ide senki.
2018. márc. 23. 15:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Júniusban lenne 3 éve hogy itt vagyok
2018. márc. 23. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp táppénz, a baba és a te egészséged mindennél fontosabb.
2018. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy elmennék táppénzre.
2018. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem..


Mivel nem tud biztosítani olyan munkakört, ami nem veszélyes, akkor felmentetném magam a munka alől 100% pénzért.



Egyébként amíg jól vagyok dolgoznék( mert a baba az első. Tehát ha nem bírom, akkor nem eröltetném!!!)


Azért mondom így, mert mi felújítunk..

Lépcső fel-le..

Létra fel-le

Festés

Glettelés(20. Hét után már nem csinaltam, nem esett jól)

Laminált parkettázás( nem emeltem csak 1 db-ot egyszerre)


Stb-stb

Egy haskeményedésem nem volt még... Pedig reggel 9 től ebéd megszakítással este fél7-ig csinálom. Hétvégén, és szabi alatt.


Nehezebb a munka ( pedig csak papírmunka, ülve..derekam pl ezt nehezen bírja.. Létrával nem történik semmi, de üléstől vizesedik a lábam) ez pedig hosszú 7-7-ig vagyok el.. 1-1 óra ebből utazás



Mielőtt bárki megkövezne.l.


Nem ez az etalon... Hiszen minden terhesség, minden szervezet más...


De előre elkönyvelni, hogy nem fogom bírni, felesleges.

Ha az ember ennyi terheléshez szokott, akkor ritkan okoz bajt..


Pl én nem emelgethetek 10kg-okat...de akinek gyereke van, az nap mint nap hozzászokott, nála nem lesz baj..


27 hkm

2018. márc. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok



De a stressz miatt. És a legkör miatt egyébkent meggondolnám!!!

De nem a táppénzt...hanem az említett felmentést

2018. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A felmentésbe nincsenek benne már mondtam nekik.sajnos maszek tehát sok mindent nem tudok tenni.marad a táppénz.nekem annyit nem ér meg hogy velük ezen vitatkozzak.nekem a nyugalmam fontosabb
2018. márc. 24. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!