Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nevet adjak születendő...

Milyen nevet adjak születendő kislányomnak?

Figyelt kérdés

Párom szőke hajú kiskorában én is szőkésbarna voltam születendő kislányom is nagy valószínűséggel szöszi lesz kiskorában és őzikeszemű :)

Ezért valami olyan névre gondoltam ami illik egy kis szöszi kislányhoz

Nagyon tetszenek Zara Lelila nevek csak ezek nem illendk egy szőke hajú kislányhoz így most tanácstalan vagyok


2018. márc. 23. 15:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Szóval parom is bebarnukt meg én is csak kiskorában ő hamvasszőke volt és a kislányunk is valószinűleg az lesz :)
2018. márc. 23. 15:59
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Zara?? Hat eleg szar nev. johogy mar nem Chanel
2018. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha nem szőke lesz ? Ne a hajszínhez válassz nevet
2018. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Barbara(Barbi)
2018. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

A Leila szerintem maradhat (nekem annyira nem tetszik, de amilyen neveket látok mostanság, még egész emberi), a Zara ultra gáz, és egyre többen adják, pedig szörnyű...

Ja, ezt a hajszín, szemszín dolgot én nem kötném névhez. Nem lehet előre tudni. Nekem 2 lányom van, a nagy barna hajú, barna szemű, a kicsi szőke, kék szemű.

Most jön a 3.baba, nem tudom, milyen lesz, de nem az alapján választottuk ki a neveket.

2018. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Meg az is jusson eszedbe ilyenkor jogy több időt tölt majd el felnőttként mint kislányként..
2018. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
NEM a TE gyermeked, már ne is haragudj!
2018. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolso mirol beszel?
2018. márc. 23. 16:29
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Én akiket ismerek és szöszik és nagy világító kék vagy zöldes színű a szemük:

Anett

Mercédesz

Viktória

Hajnalka

Réka

Zita

Adrienn

Lara

Zsanett


Különböző korosztály. Én emiatt az ilyen nevű lányokhoz társítok az általad is említett külsőt.

2018. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

És ha rátok hasonlít, és ő is bebarnul, akkor nagyobb korában megváltoztatjátok a nevét barna hajú lányhoz passzoló névre? :S

Szerintem válasszatok eleve barna hajú lánynak nevet. Már ha van ilyen :D

2018. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!