Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok. Eltiltottak a...

9 hetes vagyok. Eltiltottak a szextől mert volt már vetélésem. Mit lehet?

Figyelt kérdés
Nekem nincs orgazmusom..max egy évben egyszer. Análisan vagy orálisan csinálhatja nekem is a férjem, ha nem lesz tőle orgazmusom, vagy úgy sem?

2018. márc. 23. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha ugysem élvezed akkor meg mar minek? 😂😂😂
2018. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez így elég und@rító,basszus neked nem fontos a gyereked és a saját egészséged??? :O
2018. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Anál mehet.

Orál csak akkor ha nincs orgazmusod ugy sem.

35+3hkm

2018. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Eltiltottak a szextől...ezen mit nem lehet érteni? Segítek: ez azt jelenti, hogy MINDEN formájától tartózkodnod kell. Ennyi.
2018. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Inkább az a gáz, hogy nincs orgazmusod, nem élvezed a szexet, az életet, de gyerek az kell. Mi t az állatok. Ösztön, de nem élvezed a szexet, csak lecsapolod szegény férjed.
2018. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ede1219 ***** válasza:
67%
Farkaspóz még belefér.
2018. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Számodra minden formája tilos ilyenkor.


Az meg h nincs orgazmusa, nem azt jelenti h nem élvezi a szexet.

Egyébként ha a női orgazmus lenne a gyereknemzés feltétele, már kihaltunk volna.....

Nem gondolom h ez pedig a nők hibája lenne

2018. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
5-ös ezt komolyan gondoltad? Ja, szegény férje, hogy a feleségének nincs orgazmusa, de neki így is szexelnie kell vele. És még bele is élvezhet, tehát le van csapolva, micsoda szomorú sorsok vannak.. Egyébként pedig akkor is élvezzük a szexet, ha nincs orgazmus. De csak az szexeljen akinek mindig van. Ma is tanultam valamit.
2018. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Igen, ezt azok a nők találták ki, akik nem tesznek érte, hogy legyen. És igen, halálkomolyan gondoltam. Párkapcsokati problémák, kielégületlenség, nulla kommunikáció (most is van egy másik kérdés erről), de gyerek legyen. Végülis a női orgazmus nem kell hozzá, igazatok van.
2018. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy már maga az izgalmi állapot is jót tenne, de erről inkább a dokit kéne megkérdezni, mert lehet, hogy csak a konkrét behatolástól tiltana amúgy, csak hát ezt nem szokták így bővebben fejtegetni :)
2018. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!