Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fejfájásra...

Terhesség alatt fejfájásra kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
16.hétben járok,az elejétől napi szinten fejfájás gyötör,az orvos csak annyit mond hogy ez hormonok miatt van.Hogy tudnám enyhíteni? :(
2018. márc. 23. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért - ugyanez a bajom nekem is, kb semmi nem segít. Próbáltam a hidegborogatàst a maszirozni a fejem stb, de semmi nem mulasztja el... :( 16hkm
2018. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hú nekem is a 16. héten kezdődött a fejfájásom és volt, hogy a hét minden napján hasogatott reggeltől-estig.

Ilyenkor nekem a hideg borogatás és alvás vált be legjobban. De amúgy érdekes volt, hogy amikor elfelejtettem a terhesvitamint akkor azokon a napokon jobban fájt és ha bevettem enyhült. Hidegfrontnál azt hittem falnak megyek, akkor volt a legrosszabb.

Végső esetben Panadolt vagy Algopyrint lehet bevenni, az tutira segít.

Kicsi megnyugtatás, hogy nekem a 25. hét körül teljesen elmúlt mintha elvágták volna. Kitartás lányok. :)

2018. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Borsmenta. Krémet kentem a halántékomra és az orrom alá. Ha nincs kéznél ilyen ízű cukorka is enyhítette.
2018. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Borsmenta olaj.Ha éreztem kezdődik már szagolgattam is az üveget:-)

Panadolt, algopirint szedhetnek kismamák is.

2018. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alvás. Bár ha dolgoztok meg akkor az nem opció. Kitartást!
2018. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A magnézium segített a kisebb fejfájásokon. 400mg
2018. márc. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Só. Egy kis kávéskanál sót kell megenni, rá 2-3 nagy pohár víz. Én extra fejfájós vagyok, terhesseg alatt is megmaradt. Ajánlottak ezt, én meg kinevettem, hogy persze majd a só használ, mikor még a durva fájdalomcsillapítók se. És egyszer nem volt itthon semmi, kipróbáltam. Hát 10percen belül elmúlt. :D azóta mindig ezzel kezdek ha fáj a fejem.
2018. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát az alvás nálunk nem opció,van othon egy 2,5éves örökmozgóm,aki mellett a pihenés szinte lehetetlen.A sót meg a borsmentát kipróbálom,köszi a vákaszokat :)
2018. márc. 24. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:
En is ugyanebben a cipoben jarok es nekem a kave segitett mindig, teljesen elmulik tole. A vernyomasodst merjed, ha alacsony a kave segiteni fog. Kitartast! 😊
2018. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A rendes kávét nem tudom meginni,még a szagátol is felfordul a gyomrom :( Vérnyomás Néha alacsony de nem minden fejfájásnál.
2018. márc. 25. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!