Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, adatok nèhàny tanácsot?

Kismamák, adatok nèhàny tanácsot?

Figyelt kérdés
Teljesen kètsègbe vagyok már esve :( Egy hete borzasztóan köhögök, az orvosom sinupretet írt és iszom a gyógyteàkat is...minden nap hőemelkedèsem van, enni és aludni nem bírok, már sebesre fújtam az orrom. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, ki hogy tudott meggyógyulni.
2018. márc. 24. 00:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnèzèst, fèlre pötyögtem a telefonon a kèrdèst, "adnàtok" akart lenni
2018. márc. 24. 00:04
 2/10 anonim ***** válasza:

Én különböző szopogatós tablettákat vettem, épp ami volt a gyógyszertárban. A swiss med gyógynövényes volt a legjobb (izlandi zuzmó volt mindben).

Illetve tengervizes orrsprayt használtam még.

Sajna elég sokáig eltartott a köhögés. Semmi normális gyógyszert nem lehet szedni. Viszont a lázra nagyon vigyázz, hogy ne menjen fel.

2018. márc. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ebbe a cipőbe jártam pár hete, annyi különbséggel hogy nem volt hőemelkedésem. A háziorvos passzolta a felelősséget semmit nem volt képes adni.Szerencsére másnap mentem pont a nődokimhoz, aki meghallotta a hangom és elmondta mit szedhetek: vehettem nasivint vagy otrivint, párszor nyugodtan be lehetett fújni, nem kellett meghalnom hogy nem kaptam levegőt az orromon csak a számon, ami már úgy kiszáradt hogy hihetetlen. Egy egy strepsilst is elszopogathattam, és egy egy neo citránt is lehett. Fájadalom csillapítóként a panadolt ajánlotta. ezek mellett nagyon jó a gyömbéres tea, én úgy csináltam hogy vízbe reszeltem, megforraltam, csipkebogyó filtert raktam hozzá, mézet és rengeteg citromot. Ez reggelre nagyon megizzasztott és sokkal jobban lettem. Jobbulást!
2018. márc. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és köhögésre a lándzsás utifű szirupot ittam amibe nem volt alkohol, mert hogy van ilyen is.
2018. márc. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pár napig szedj napi 4-5 ezer milligramm c-vitamint.

Persze ne egyszerre hanem reggel 2000, delben 1000, este 2 ezer milligramm. Csodaszer

2018. márc. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin,mézes kamilla tea. Nyers fokhagyma napi 3x2 gerezd. Én ezt ajánlom. Átment 5 nap alatt. Ja és inhalátort használtam. Salvus vízzel. Napi 3x
2018. márc. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hagymatea és a lámpázás használt ( pedig az utóbbiban eddig nem hittem)
2018. márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Harbal Swiss forró italpor, és ugyan nem ajanlott de én nem tudtam aludni és ko voltam az orrdugulástol így én orrsprayt éjszakára h legalább ejjel had aludjak. Amúgy hagyma a szobaba. Babaknal is javasoltak és a gyerek szobája ugyan katasztrófa volt de tudott aludni.
2018. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes vagy?

Én terhesen hörghurutos voltam, ittam teákat, gyógyítottam magam, ahogy csak lehet, mindenféle házi praktikával, bár az orvos mondta, hogy antibiotikum kell, de én ellenkeztem, nem akartam ártani a babának. Végül másfél hónap sikertelen önkezelés után beadtam a derekam, 1 hétig szedtem antibiotikumot és vérge sikerült kigyógyulnom, és a babának sem lett semmi baja (kb 20 hetes lehettem akkoriban) :)

2018. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8 hetes vagyok
2018. márc. 24. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!