Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 165-ös hcg szintről vélemények?

165-ös hcg szintről vélemények?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruáció óta 6 hetesnek kellene lennem, viszont mivel a ciklusaim 35-37 naposak, így valószínűleg tolódott másfél-két hetet a peteérésem, tehát elvileg csak 4 hetes vagyok. Az orvosom azért küldött Hcg vizsgálatra, mert nem találta ultrahangon a babámat, csak megvastagodott nyálkahártyát, kicsit nagyobb, puhább méhet, ezért méhen kívüli terhesség kizárása céljából mentem vérvételre. Tegnapi vérvétel eredményemen 165-ös a Hcg szint. Ez az eredmény 4 hetesként megnyugtató érték? Az a baj hogy amíg az orvoshoz megyek (hétfő) addig folyamatosan ezen kattog az agyam. Kérnék szépen válaszokat azoktól, akik ebben jártasabbak! Köszönöm.

2018. márc. 24. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Bár annyira nem ertek hozza, és én vervetelen nem voltam, mert Uh-n làtszott, de itt egy táblázat legalul, ezek szerint a te erteked jó :) [link]
2018. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ismetelni kéne hétfőn.
2018. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2018. márc. 24. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy mi volt! :)
2018. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta már egészséges kislányt hordok a szívem alatt és közeleg a szülés időpontja :)
2018. okt. 12. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok boldog Babavarast kivanok
2018. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2018. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!