Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megbìzhatò a Gabriel...

Mennyire megbìzhatò a Gabriel terhessègi teszt?

Figyelt kérdés
A ciklusom általában 31-33 napos. Jelenleg 37-ik napon vagyok,hasam egyáltalán nem görcsöl.(32-ik napon picit görcsölt ès ennyi is volt)Ennyit soha nem kèsett.Viszont csináltam ma dèlelőtt tesztet ès negatìv. Egy nagyon nagyon kis halvány vonalka látszik talán rajta ha nagy fènynèl nèzem.Règebben volt,hogy bekèpzeltem elèg sok tünetet. Viszont most pont nincs ùgy semmi,nem is figyeltem ilyenekre.Vettem èszre pár napja pár furcsa dolgot,de azok bármitől lehetnek. Melyik teszt a legjobb,ami hamar kimutatja? Volt már másnak is ilyen nagyon halvány csìkocska ami èpp hogy látszott?Olyan mintha ott is lenne meg nem is. 🙂

2018. márc. 24. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Gabriel teszt totál negatív volt, amikor a Facelle pozitív. Én ezt ajánlanám, ez a Rossmannos.
2018. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is a facelle tesztet ajánlanám, vagy a predictor earlyt a rossmannból :)
2018. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A predictor early nekem is kimutatta még a neem várt előtt 2-3 nappal és nem volt halvány, elég egyértelmű volt.
2018. márc. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem kimutatta az X-epil teszt 1 napos késés után. Mást igaz nem próbáltam, de nekem bevált ez a fajta.
2018. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24-25 naposak a ciklusaim, kivártam a leghosszabb ciklusomat, ami 30 napos volt. A 31. napon teszteltem délután Gabriel teszttel kb. 2 percen belül kijött egyértelműen mindkét csík. A biztonság kedvéért másnap reggel megismételten a tesztet, szintén Gabriel tesztet használtam, az is egyértelmű pozitív volt. Szóval nekem nem okozott csalódást.
2018. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Gabriel teszt mind a 3 terhességemet egyértelműen kimutatta pár nap késés után.
2018. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jelenleg 39-ik napon vagyok,de mèg mindig nem jött meg. Holnap veszek ùj tesztet. Viszont erős folyásom is van. Menstruáciò előtt szinte nem is szokott lenni semmi.
2018. márc. 26. 07:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napos késésnél gabrielen nagyon halvány szintén csak fénynél láthato vonal volt, 6 napnal mar nagyon eros. Majd ird meg mi lett :)
2018. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenkèpp megìrom,hogy mi lett. 🙂
2018. márc. 26. 13:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyenlőre mèg most se jött meg. X-Epillel fogok tesztelni holnap reggel.
2018. márc. 28. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!