Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok azzal így hogy...

Csak én vagyok azzal így hogy tetszik a terhes poci, volt valaki hasonló helyzetben hogy tetszet magának terhesen?

Figyelt kérdés
Minél nagyobb a pocim annál jobban tetszik az anyaság,27 éves nő

2018. márc. 25. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

A face tele terhes nők önimádo képeivel, szoval biztos.

Én a magam részéről nem tudtam elvonatkoztatni a babátol, hogy a magam szépségének lássam. Én ugy néztem a pocakomra, hogy ott van benne a babám, és azon kattogtam és sokszor hogy miért nem átlátszo, annyira szerettem volna a babát látni kevés volt az az egy 4 vagy 5D-s UH. Ezen sopánkodtam magamban sokszor. Ha kipuposodott és keményebb volt egy részen, csak tippelgettem, hogy most a hátát simogatnám? Amikor felébresztette a telefonom és nyujtozkodott, éreztem hogy lassan kinyujtja a lábát (vagy mit), azt is sajnáltam hogy nem látom. Uh-n elkaptunk egy nagy ásitást és hogy kiváncsian nézte a hasfalam (ott finoman nyomkodta a doki hogy ébredjen fel)

2018. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kicsihez utólag is!persze nekem is fontos a baba meg hogy minden redben legyen , de valahogy az anyaság hogy bennem fejlődik egy kis élet az tetszik nem csak a poci, a nagyobb poci meg hogy mindjárt velem lesz úgy értem
2018. márc. 25. 16:11
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Én kifejezetten utálom.

1. gyerekkel szerencsére nagyon kis hassal mentem szülni.

Most a 2. babánál sokkal nagyobb a hasam, nagyon nem szeretem, zavar, hogy nem bírok normálisan élni miatta ( bár szülés után ez még rosszabb lesz).

2018. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szerettem. Nem volt óriás hasam, hamar kezdett látszani, eleinte gyorsan nőtt, de a 25. hét után már nem annyira. Én szívesen néztem rá, jó volt a tudat, hogy ott van bennem a kisbabám, jól éreztem magam pocakkal.
2018. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Biztos 27 éves vagy? A pocizás alapján 7-nek gondoltalak.
2018. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindharomszor nagyon szep, formas hasam volt. Szerettem.
2018. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Én imádtam, sose láttam még annyira szépnek magam, min kismamaként :)
2018. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Imádtam én is, alig várom, hogy újra növekedjen ott bent valaki. 😊
2018. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ez a második terhességem, de én is imádom. Az arcom , bőröm, hajam is szebb, még a csillogása is más. A pocakom már most is látszik, pedig még csak 12 hetes vagyok a tesóval. De volt olyan kollega, akinek nem akartam elmondani, de annyira látszik már, hogy simán kiszúrta, és rá is kérdezett, akkor már nem tagadtam. Én mindkét terhességem minden percét élveztem eddig . ( kopp-kopp ). Lányommal se hánytam, és most ezzel a babával se hánytam egyszer sem. Így a terhességek nekem idillikusak voltak eddig.
2018. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kettős érzésem volt végig.


Egyrészt utáltam, alig fértem el mindenhol, nehéz volt, hatalmas, egész életemben nádszálvékony voltam, annyira idegen volt az érzés, hogy ilyen nagy és otromba a testem.


Másrészt olyan szép terheshasam volt, megnőttek a melleim, néha igazán "beérett" nőnek éreztem magam, és olyan megnyugtató volt magamra nézni.


Nekem nem sikerült tudatosítanom, hogy egy baba fekszik bennem, én inkább hasként gondoltam mindig a pocakomra, nem babaóvóhelyként.


Egyébként kb a 6. Hónapig nagyon torz volt a hasam, gondolom a vékonyság miatt, a 7. Hónaptól vette fel azt a kellemes körte formát, előtte inkább valamilyen hatalmas hirtelen és élesen körükhatárolt daganatra emlékeztetett.

2018. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!