Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek akkor is ha...

Terhes lehetek akkor is ha nem védekeztünk és hogy nincs semmi tünetem? A barátom bennem ment el.

Figyelt kérdés

Barátommal voltam kb 2 hete vagy több ideje védekezés nélkül. Nem vagyok bennd biztos hogy terhes lennék,nem tudom. Elvileg semmi féle tünetem nincsen se hányinger sem hányás.

Egyébként nem tudom miért de nagy a hasam. Tudom ez igy furcsa hogy 2 hete lehettünk együtt vagy több ideje és nagy a hasam. Én sem értem. Ennyi ifő alatt nő a hasam. Nem tudom. Nem akarom magamba bele beszélni. Meg sokszor korog a gyomrom éhes vagyok többször.


2018. márc. 25. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Késik már? Mert akkor csinálj tesztet. és igen mindig terhes lehetsz ha védekezés nélkül szexeltek. Gondolom akartok gyereket.
2018. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Nekem elmaradt mensi utan jottek a tunetek.:) en se gondoltam, hogy terhes lehetek, 2 evig megszakitassal vedekeztunk, es most estem teherbe, szoval ha meg beled is ment el, akkor plane lehetsz terhes.

Ha elmarad a mensid tesztelj, de ne aznap. 18/L

2018. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Benned ment el és nem védekeztetek.. igen elég nagy rá az esély. Viszont 2 hét után még nem szokott lenni semmi tünet.
2018. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Napi 20 ilyen kerdes...


Mikor tanultok mas hibajabol?! Nehez lenne egy nyomorult ovszert venni?!

2018. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mi direkt gumi nélkül voltunk együtt. De mondom nem biztos hogy terhes vagyok mert semmi tünetem nincsen.

Nekem meg van az az alkalmazás hogy naptáram de változó a mensim nem ugyan annyi nap telik el minden hónapba.

Egyébként tegnap volt a pém de nem voltunk együtt. Igaz tegnap begörcsöltem de szerintem az a pé miatt volt. Nem tudom. Holnap szerintem akkor csinálunk tesztet.

De amúgy fura hogy semmi tünetem nem lenne.

2018. márc. 25. 17:02
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem egyaltalan nem az jott le hogy gyereket akartok, egyreszt egy felnott not soha nem hallottam "baratjanak" nevezni a parjat, ezt altalaban a tizenevesek szoktak hasznalni. Es ha gyereket akartok akkor gondolom tudataban vagy annak, hogy hogy keszul a gyerek, tehat nem kerdeznel olyat, hogy terhes lehetsz-e ha beled elvez. Szerinted aki gyereket akar az gumival csinalja?
2018. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap volt peteérésed, holnap minek csinálsz tesztet? Kicsit forgasd még azt a biosz könyvet.
2018. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha most a napokban van péd,akkor 2 hete nem igazán lehetett.

Terhességi tüneted még értelemszerűen nem lehet,ha össze is jött a baba.

2018. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Gyereket akartok, de csak egyszer voltatok együtt védekezés nélkül? Nem értem.

Csinálj tesztet, az a biztos!

2018. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mikor kénr megcsinálnom? Holnap reggel?
2018. márc. 25. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!