Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez terhesség?

Lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés

10 napja késik, megszakitással védekezünk a férjemmel és 4 hónapja nem szedek fogamzásgátlót

( szünetelek fél évet ).

Teszt negatív, késni nem szokott és tüneteim sincsenek.

Viszont pár napja rosszullétek jönnek rám.. remeg kezem lábam.

Ha édeset eszek par perc múlva elmúlik.

Az orvoshoz jövőhéten tudok menni de azért kiváncsi lennék arra hogy más is volt már így?

A rosszullétek utalhatnak terhességre?


Köszönöm



2018. márc. 25. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az utolsó negatív teszt? Ovu lehetett később is, azt mondják 2 hetes késés az, amikor azt lehet mondani, hogy negatív tesztnél biztosan más az ok a késésre. A rosszullét nem feltétlen jelent terhességet, a tesztnek is mutatnia kell olyan HCG szintet, ami rosszullétet is okoz. Kérdés, hogy mikor volt negatív a teszted.
2018. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leesik a cukrod
2018. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma reggel volt negatív a teszt!

15én kellett volna megjönnie és 28 naposak a ciklusaim


Azt tudom hogy leesik a cukrom de ma már másodjára? Sose volt ilyen, nem értem.

2018. márc. 25. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy cukorbetegséged van. Azzal úgyis orvoshoz kell menni, mert nem játék! Ha meg ennek tetejére még babát is vársz, nagyon vigyázni kell a cukoringadozàsra, mert meghalhat miatta az embrió. 17hkm
2018. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azóta se jött meg (12 nap késés).

Viszont, ma reggel volt pici rózsaszín a wc papíron de csak enyhén jelenik meg ha kitörlöm aztán megint semmi.

Pénteken megyek orvoshoz.

Most már kiváncsi vagyok mit mond.

Addigis, ha valaki járt így kérem írjon

Köszönöm :)

2018. márc. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!