Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes terhes vagyok és...

12. hetes terhes vagyok és párom nem nagyon akar velem lefeküdni. Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Minden másban benne van, mondjuk az is ritkábban, mint mielőtt teherbe estem.

De magát az aktust nem nagyon akarja...

Félek hogy így eltávolodunk egymástól.


2018. márc. 26. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Mit mondott, miért? Fél, hogy lesz vmi baja a babának vagy vmi más okból?
2018. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát, én mondtam neki, hogy nem lehet baja, meg hogy most még azért simán lehet, nem nagy a hasam, később már lehet hogy nem leszek olyan kívánatos neki nagy hassal...

Inkább azt mondja, hogy hát maga a tudat, hogy most terhes vagyok és ott van a babánk. És ez neki fura.

2018. márc. 26. 12:02
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Mostanaban tobbet van a szeretojevel, igy kevesebb energiaja van rad.
2018. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Próbáltál beszélni vele róla,hogy kiderüljön mi lehet a háttérben?Lehet ellenérzése van a terhességel kapcsolatban.Terveztétek a babát?Előtte minden rendben volt?De lehet csak téged félt.😊Sok oka lehet.Nálunk nincs gond.Nem néz rám másképp,rendszeresen együtt vagyunk.
2018. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is a szeretőjére tartogatja a tárat! Ha lepontozzátok ha nem.
2018. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Undorítóak vagytok, hogy egy kismamànak tömitek a fejét a szeretővel! Engem meg ezért lehet lepontozni, de hànyingerem van az ilyen típusú emberektől, mert vagy nincs csalàdotok ha meg van őszinte részvétem a pàrotoknak.Kérdező sajnos vannak ilyen férfiak akik nem tudjàk elkülöníteni a dolgot. Nekem ebben részem nem volt szerencsére, de a baràti tàrsasàgban volt olyan aki ezzel küzdött. Próbàld meg megbeszélni vele és tudatosítani vele, hogy ezzel nem àrtasz a kicsinek és semmit nem vesz észre belőle.. Hosszú az a 9hónap +6hét.Nyugi nem lesz gond.
2018. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi :) akkor majd még kérdezgetem, hátha meg tudjuk beszélni. Az ilyen szeretős beszólásokkal meg inkább nem foglalkozom, mert megbízom a páromban, nem beszélve arról, hogy 0-24ben tudom, hogy hol van, ha nem velem van, akkor dolgozik :) Tehát ilyesmi nem lehet, boldogok vagyunk :)
2018. márc. 26. 13:06
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja és igen, amúgy terveztük a babát, ő is nagyon várja :) Az is lehet, hogy majd megszokja a gondolatot... Végülis simogatás, ilyesmi ugyanúgy van, meg kielégít, nem arról van szó. Csak hát azért mégis :)
2018. márc. 26. 13:09
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

... Mi is terveztük, talán ő akarta jobban a gyereket. Aztán terhes lettem, ritkábbak lettek az együttlétek, a puszik, végül találtam egy rejtett dugi telefont. Na, kitalálod kié volt és mire kellett ez a telefon?


Naivak vagytok.

2018. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó azért mert a te férjed egy ritka barom nem mi vagyunk a naívak de inkább ne nyissunk vitàt
2018. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!