Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 180 g -os szénhidrát diéta,...

Reni 28 kérdése:

180 g -os szénhidrát diéta, hogy tartsam be hogy meglegyen a ch bevitel?

Figyelt kérdés
A terheléses vércukor értékem 7,8 lett,diétát írtak elő,kaptam táblázatot,de dietetikushoz csak 2 hét múlva kell mennem.Addig is írnom kell mit eszek.Már csak az ebéddel van gondom hogy mit egyek,hogy meglegyen a kellő ch mennyiség.Pl ha rakott kelt akarok csinálni kimérem a rizst szárazon,de a kész ételben hogy számoljam? Köszönöm a segítséget
2018. márc. 27. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden kalóriát (és szénhidrátot) összeadsz, amikor főzöl, majd leméred a kész étel súlyát. Kiméred az adagodat, és annak arányában számolsz.
2018. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a kalória guru oldal alapján számoltam. Nekem -nem mindenben- de legtöbbször jól számoltam. Vagy ottani kész recept alapján vagy saját receptet csinaltam ott én és a felvitt adatok alapján a kész ételt is tudtam szamolni vele. De a baratnomnek a győri diabetologian azt mondtak hogy egy rakott dolog esetében egy 10x10es kockával lehet szamolni az ebédre be vihető ch mennyiséggel.
2018. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) kicsit bonyolult ez még nekem,de majd csak belejövök :)
2018. márc. 27. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Menni fog csak bele kell rázodni;) az eleje nekem se akart menni m amit elképzeltem brutal vagy semmi ch nem volt venne... aztán szép lassan hozzaszoksz és megtanulod :)
2018. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!