Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzat verzes nelkuli...

A magzat verzes nelkuli elhalasanak milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
5. hetet taposom es 3-4 napja semmilyen tunetem nincsen ami eddig volt.Egyik reggelre elmult a mellfeszules, mellnovekedes...szinte az eredeti allapotara hajaz, puha-laza nem feszul erintesre sem.Eleg aggaszto. Reggeli hom 36,8-ra csokkent, elotte a feszulos-tunetes heten 37 volt.Hasamban sem erzem hogy lenne valami, eddig ereztem valamifele helyi fajast, de eltunt.

2018. márc. 28. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Ha elhal akkor vérzel is elvileg, mert valahogy kiürül és még nagyon fiatal terhesség, tehát véreznél.

Nekem ahogy elmúlt a tünet, rá másnap már véreztem, szóval szerintem nincs semmi gond, tünetek jönnek-mennek


Biztosat egy hcg mérés tud mondani, menj el vérvételre és ismételd meg két nap múlva. Ha duplázodik az érték akkor minden rendben

2018. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig van vérzés, missed ab a neve, amikor nem kezd el kiürülni. A tünetek viszont jönnek-mennek, szóval egyáltalán nem jelent rosszat ha egyik nap pl. nem feszül a mell.
2018. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Multheten voltam ket verteszten ott duplazodott eleg gyorsan 300-rol 1300-ra harom nap alatt...azota nem voltam vervetelen...de nekem marc 24/25-e ota nincs mellfeszules, lelappadt olyan mint eredetileg volt. Tehat 3-4 napja megszunt :( Menjek maganlaborba ujra hcg-t nezetni ? nem neznek hulyenek? :(
2018. márc. 28. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak. Inkább menj mint baj legyen.
2018. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!