Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

A magzat verzes nelkuli elhalasanak milyen jelei vannak?

5. hetet taposom es 3-4 napja semmilyen tunetem nincsen ami eddig volt.Egyik reggelre elmult a mellfeszules, mellnovekedes...szinte az eredeti allapotara hajaz, puha-laza nem feszul erintesre sem.Eleg aggaszto. Reggeli hom 36,8-ra csokkent, elotte a feszulos-tunetes heten 37 volt.Hasamban sem erzem hogy lenne valami, eddig ereztem valamifele helyi fajast, de eltunt.

Keress kérdéseket hasonló témában: vetélés

márc. 28. 07:23  Privát üzenet  

A válaszok

Ha elhal akkor vérzel is elvileg, mert valahogy kiürül és még nagyon fiatal terhesség, tehát véreznél.

Nekem ahogy elmúlt a tünet, rá másnap már véreztem, szóval szerintem nincs semmi gond, tünetek jönnek-mennek

Biztosat egy hcg mérés tud mondani, menj el vérvételre és ismételd meg két nap múlva. Ha duplázodik az érték akkor minden rendben

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 28. 07:30 Privát üzenet
Nem mindig van vérzés, missed ab a neve, amikor nem kezd el kiürülni. A tünetek viszont jönnek-mennek, szóval egyáltalán nem jelent rosszat ha egyik nap pl. nem feszül a mell.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 28. 07:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Multheten voltam ket verteszten ott duplazodott eleg gyorsan 300-rol 1300-ra harom nap alatt...azota nem voltam vervetelen...de nekem marc 24/25-e ota nincs mellfeszules, lelappadt olyan mint eredetileg volt. Tehat 3-4 napja megszunt :( Menjek maganlaborba ujra hcg-t nezetni ? nem neznek hulyenek? :(

# 3/4Időpont márc. 28. 09:00 Privát üzenet
Nem fognak. Inkább menj mint baj legyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 28. 09:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Masodik terhessegnel a magzat mozgast kb hanyadik hettol ereztetek?
Kutyánál mik a vemhesség 1. jelei?
Milyen jelei vannak ha elhal a magzat?
Milyen okból halhat el a magzat? Mik a jelei?
Ha belekakál a magzat a vízbe, annak milyen jelei vannak? Észrevehető még mielőtt bármi baja lenne? 39hkm
Milyen jelei vannak ha 6-7 hetesen elhal, felszívódik(?) a magzat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!