Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vàrandóssàg alatt is odafigyel...

Vàrandóssàg alatt is odafigyeltek magatokra? Jàrtok körmöshöz, fodràszhoz, kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen. Dolgoztam a 30. hétig, meg egyébként, magam miatt is.
2018. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen igen. Illetve... körmöshöz korábban is csak alkalmanként jártam, de az "összes ilyen helyre" ugyanúgy járok, mint terhesség előtt. Dolgozni is járok, miért pont fodrászhoz ne mennék el? Ha valaki eyg 2 hetes mellett nem jut el kozmetikushoz, azt megértem, de terhesen mi akadálya lenne?
2018. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyik helyre sem jártam sosem :D
2018. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Várandósság előtt, alatt és utána is. 2 éves a kisfiam. Igaz a körmöm már csak simán manikűröztetem, a fősuli első éveiben felhagytam a műkörömmel, mert nagyon tönkretette. De ugyanúgy jártam és jarok most is havi egy alkalommal manikűrre, pedikűrre, fodrászhoz, arckezelésre és szőrtelenítésre. Elsősorban magam miatt, jobb a közérzetem. Itthon is felteszek egy maszkot, kilakkozom a körmöm stb. Sajnos van egy fejbőrömet érintő bőrbetegségem (szeborrea) ami mindennapos extra hajkarbantartást igényel.
2018. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Mar miert ne jarnek? Van akadalya? Pont ilyenkor kell meginkabb kielvezni. Szules utan sem kene elhanyagolni ezeket, attol hogy gyereked van nem kell elhagyni magad.
2018. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
A szokásaim nem változtak, csak az aktív sportot igazítottam a várandóssághoz. Fodrászhoz jártam kizárólag előtte is, nem azért, mert úri huncutságnak tartom a többit, hanem mert nekem a többi felesleges és nem terhesen kezdtem el nyilván. Körmöm rendezem,(sosem hosszú, nem festett, nincs vele gondom, tetszik is máson, de magamon nem viselem el, a műkörömtől meg valószínű agyhalált kapnék, de máson szép, csak rajtam ne legyen, még francia sem, ez az én heppem) a bőröm meg az egyetlen, ami piszok mázli okán anyutól megörökölten hibátlan a mai napig, hogy fölösleges a kozmetikus, otthon tisztítom, ápolom, a gyantázás bizonyos részét teszi kozmetikus, már a szemöldököm formázása is évek óta profin megy. Szerintem teljesen természetes, hogy akinél ez szerves részét képzi a szépségápolásnak, az nem hagy fel vele várandósan sem, legfeljebb változtat bizonyos dolgokon, amiken majd gyermekágyasként még inkább fog, mikor bizonyos dolgok nem praktikusak és feleslegesek is. Csecsemőgondozáshoz bizonyára az sem építtetne 4-5 centis műkörmöt magának, aki előtte igen. Rendben vannak ezek, mindenki annyit és úgy tegyen, ahogy jólesik, nem vagyunk egyformák, nem azonosak az igényeink. Én nem is sminkelek, közel 40 vagyok, nem fogom már elkezdeni,de rengeteg smink szép és mutatós, én megfelelek natúrba magamnak, no de mondom, ez az egy, amiben mákom is van, ha szempillát festenék sem lenne több és sűrűbb a jelenleginél. Szerintem diszkomfort érzést okozhat az, ha az ember a várandósság/anyaság kedvéért már minden effélével felhagy, kell az a testnek és a léleknek, ha hozzászokott egy nő és igénye van rá, teljesen rendben van, sosem értettem akik ezt kifogásolják és kritizálják. No meg az is legalább "én idő", amíg a kismama kényeztető szépségápoláson van, nem igaz? Szüksége van rá mindenkinek, ki így, ki úgy elégíti ki ezt. Én úszom, más meg kozmetikába megy. Bizonyára ugyanolyan üdítő mindkettő.
2018. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

12 hetes vagyok, körmöshöz járok, ahogy eddig is, nagyon sokat tud dobni egy szép gél lakk, azt nem nélkülözném :)

Fodrászhoz amúgy sem sűrűn megyek, most sem, de ha kell természetesen igen.

Kozmetikushoz nem járok, próbálom itthon rendbetenni a bőrőm (heti 1 radír és pakolás), emellett napi rutint próbálom nem kihagyni.

Én itthon vagyok egyébként, nagyon rosszul vagyok a 6. héttől (folyamatos rosszullét, délelőtt hányás)

2018. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Jártam, annyi, hogy a műkörmömet az orvosom kérésére 34 hetesen leszedettem.
2018. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Sose jartam rendszeresen kozmetikusnal egyszer voltam .

Kormos egy nagy szr felesleges penzkidobas.

A fodraszohoz meg elmegyek evente egyszer akkor rgoton egyiktol a masikhoz rohanok mert elrontjak...

Az otthoni kozmetika hive vagyok es megis tipi top vagyok mindig.

Meg aki jar rendszeresen nemelyik olyan hanyag..

2018. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Egyszoval magam festem a hajam.

A kormosnel otthagytam regebben tobb tizezret masnapra letortek....

Es magam szedem a szemoldokom.Festem be.Stb.

És sokkal jobban megvagyok vele elégedve.

Előző voltam

2018. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!