Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Mert fáj a hüvelyem ha mozog a baba?

40 hetes vagyok. Ahogy mozog a baba iszonyatosan fáj a hüvelyem. Lehet közben tágulok?

2018. márc. 30. 10:49  Privát üzenet  

A válaszok

Ékelődik a kis buksija szerintem.

Kitartás. Könnyű szülést.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. márc. 30. 11:28 Privát üzenet
Vajon miert fajhat xd en 29hetes vagyok es mar en is erzem. Jo esetben is egy 3,5kilos gyerek utogeti ott a dolgokat...

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. márc. 30. 17:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
32 hetes terhes vagyok. Befordult a baba már koponya fekvésbe. Viszont azóta ha mozog jó párszor érzem, hogy szurkál a hüvelyem felé. Másnak is volt ilyen?
Első baba. És tapasztalatlan vagyok.33. hetesen miér fáj a hüvelyem? És miért duzzadt, dagadt meg? Ez ugye nem tágulás még?
Apró nyilallgatásokat érzek néha a hüvelyem felső részében amikor mozog a baba. Ez normális 17 hetesen?
Bal szeméremajkamnál belül meg van dagadva, az most visszértágulat, polip vagy csak a baba miatti nyomás miatt olyan? Néha fáj, úgy, mintha nyomnák kifelé a hüvelyem.
27 hetes terhes vagyok és folyton úgy érzem mintha ki akarna szakadni a hüvelyem és nagywécéznem kéne. A baba sokat mocorog. Más is érzett már ilyet?
Úgy érzem, mintha lefele nyomna a baba, talán a méhszájamat érzem? És mintha égne a hüvelyem. Másnál is van ilyen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!