Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok,1 ujjnyira...

38 hetes vagyok,1 ujjnyira nyiva van a méhszáj, de a papíromra nem írta rá a doki. Tegnap egésznap nyillalt és görcsölt, mikor menjek kórházba?

Figyelt kérdés
3. babámat várom, 2.nál 2 ujjnyira voltam, amikor nem engedett haza uez a doki, megrepesztette a burkot, mondván, ha menet közben megreped, nem bizt visszaérünk. Gyanús volt, h ügyeletes volt, ezért inkább ráfogta és meginditotta. Most az 1 ujjnyit még csak rá sem írta, az értékem továbbra is 3000, pedig már a 36 hetes vizsgálaton azt mondta, h lent van nagyon és 3.gyereknek megfelelő állapot van. Nem tudom ez mit jelentett, mert nem mondta el. 5 napja nagyon durván nyilall a hüvelyembe, alig birok menni (előzőeknél nem éreztem ilyet), teljesen be van ékelődve a baba és egyfolytában görcsölgetek, keményedik a hasam. Dokit fel sem merem hívni, mert látványosan nem volt kedve a 4 napban szülést levezetnie, ezért gondolom, h mossa kezeit, ha vmi van, mert papiron nincs nyoma. Még a kiirást is elszámolta ápr 21re! Mikor ma töltöttem a 38.at. Mit csinálnátok a helyemben? Egyáltalán a szurkáló érzés jelentheti, h tovább nyíltam? Félünk, h nem érünk be időben a kórházba, még a 2 gyereket is le kell tennünk menetközben.
2018. márc. 31. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 40hetesen is totàl zàrt voltam rà 1hétre szültem, de ezek a nyilalàsok meg voltak màr a 37.héttől.Volt,hogy összegörnyedtem annyira rossz volt sírni tudtam volna . De én úgy gondolom, hogy olyankor egy ideget nyom, legalábbis nálam abszolút nem jelentette, hogy nyílnék.
2018. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt értek be a kórházba?


Vegyél dorró zuhanyt, hátha segít.

Pihenj..


Én ha 1 óràn belül kórházbaérnék akkor nem indulnék addig el, amíg nem twndszeresek a fájások,.. 1 gyereknél 10-15 perceseknél. Estetedben hamarabb...


Szerintem még hazaküldenének..

2018. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* renszeresek
2018. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 ujjnyi az szinte semmi, a görcsök, szabálytalan fájások pedig ennyi idősen már normálisak. Előző terhességemnél 5 hétig voltam nyitva 1 ujjnyira, így is csak 41+3-ra szültem.
2018. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még felesleges bemenni. Nekem már most ez van pedig még csak a 6.hónapban vagyok a 4.babával. A végefelé ez a " normális". Nekem a 3.babánàl a 9.hónapban végig bő 1 ujjnyi volt, de nem jött hamarabb. Próbálj sokat pihenni! Ha rendszeresen min.5 percenként jönnek az igazi fájások akkor érdemes indulni. Kitartás!!
2018. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem 36 hetesen 1222 volt a méhszájértékem, itthon elkezdtem görcsölni, illetve enyhén véreztem, igaz orvosi vizsgálatot követően történt. Így visszamentünk a kórházba, ott már 3 perces fájásaim voltak, bent is voltam a vajúdóban, de aztán a görcseim elmúltak, másfél hét múlva szültem. Csak amiatt tartottak bent, mert közben kiderült, hogy toxémiám van. Szóval emiatt még nem gondolnám, hogy kórházba kéne menni. Mert ezek simán lehetnek jóslófájások. Az meg, hogy ennyire nyitva vagy, az sem jelenti azt, hogy szülni fogsz.
2018. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kb 1 óra a gyerekekkel együtt, csak attól félek, h az 1.nél otthon elfolyt a víz és mikor beültünk a kocsiba nagyon intenzi 1-2 perces fájásaim lettek. 2.nál miután megrepesztette a burkot, 1,5 óra múlva megszületett. Szóval egyik sem volt sok idő! Mindkettőnél hamar nyíltam, 1.nél 34 hetesen, gyszert kellett szednem, h maradjon még, de 37 hetesen megszületett, 2. 38+ voltam.Ezért aggódom, mert nem egy szülést hallottam az autópályán. :)

Tudom, h nem törvénxszerű, mert a 3., csak ezek a görcsök nyilallások nem jók és mondom a dokim a 2.nál 2 ujjnyinál repesztett.??

2018. márc. 31. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi újság?


Görcsök elmúltak vagy rendszeresek lettek?


( 3-adjára csak sikerült ezt a "nagyon nehéz"szót leírni)

2018. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!