Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok a harmadik...

Ti megtartanátok a harmadik gyereket?

Figyelt kérdés
Nagyobbik gyerekem 4 éves, a kicsi viszont csak 10 hónapos múlt. Anyagilag nem állunk rosszul, nagy családi házban élünkén segítség is lenne. Szerettem volna visszamenni dolgozni és a korkülönbség is kicsi a gyerekek között, de ha rájuk nézek és látom, milyen aranyosak, összeszorul a szívem, hogy egy ugyanilyen gyereket vetetnék el.... Régebben szóba került a három gyerek, de nem ilyen hamar.Úgy érzem, egyik döntés sem lenne könnyű, de nem tudom, melyiket bánnám meg hosszú távon...

2018. ápr. 2. 14:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen.
2018. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Ha már így alakult nem vetetném el..,


Nincs semmi olyan látszólag az életedben, ami arra adna indokot, hogy ne tartsd meg.

Persze értem, hogy tudatosan nem vállalná az ember, de azért szerintem annál, hogy "vissza akartam menni dolgozni" vagy annál, hogy "nem így terveztük" nyomósabb indok kell, hogy az ember elvetessen egy gyereket..

2018. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ilyen körülmények között tartsátok meg. Később ez a kicsi korkülönbség a testvérek közt nagyon jó lesz, illetve a munkáról meg annyit, hogy sokat fogsz még dolgozni:)
2018. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
41%
A lepontozóművész reagáljon is!!!
2018. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
64%

Hm... Semmi nem indokolja az ab-t csak az, hogy hamar érkezett?? Kicsit gondolkodjál már el! Miért nem védekeztél rendesen, ha nem akartàl ilyen hamar gyereket?

Némi átszervezést ígényel, meg ugye könnyű sem lesz az eleje, de ugye nem ezt nevezik az "anya súlyos válsághelyzetének".

2018. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%
Én megtartottam anno, bár nem terveztük. Fel sem merült más opció.
2018. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
58%
Hát Szia :D Ha engem is elvetettek volna harmadik gyerekként akkor most nem olvasnék ilyen butaságokat itt.Képes lennél azért meg ölni a gyereket mert "túl hamar jött" a felelőtlenséged miatt? Akkor inkább add örökbe.
2018. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a pároddal kéne megbeszélni.

Ha te ugy erzed sok nem birod már otthon stb. Akkor ne tartsd meg. Az senkinek nem lenne jó.

2018. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
48%
Én nem, de kérdést se tennék fel róla, mert nem a vadidegenek szavazatán múlna, hanem azon, hogy én meg a partnerem mig akarunk....
2018. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%

Valaki árulja már el nekem, hogy itt gyakorin miért úgy beszélnek az emberek a teherbe esésről, mintha valami sorszerű dolog lenne, amit nem lehet elkerülni?


Komolyan ennyire nehéz dolog az, hogy ha valaki nem akar még vagy már gyereket, akkor védekezzen normálisan?


Ha amúgy is három gyereket akartatok, akkor az szerintem túlélhető probléma, hogy kicsit kisebb lesz a korkülönbség, mint terveztétek.

2018. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!