Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés
sankarea nevű felhasználó kérdése:

Normális, hogy így mozog?

Holnap leszek 30 hetes kismama és néha úgy csinál a hasam mint a "kocsonya" nem rúgást érzek ilyenkor,hanem az egész hasam beremeg majd utána pici rúgások követik és nagyon gyakori főleg mikor ülök.

Normális ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, rúgás

2018. ápr. 3. 11:02  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is szokott ilyen lenni, bár én még nem gondolkoztam ezen, hogy normális-e. Fogalmam sincs, hogy ilyenkor mit csinál, kisfiamnál nem volt ilyen, mikor vele voltam terhes. 30+3 hkm

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. ápr. 3. 11:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Érdekes az első nekem is fiú és nála én sem tapasztaltam :D ő most 2,5 éves :)

# 2/5Időpont 2018. ápr. 3. 11:30 Privát üzenet
Én hasonlót éreztem amikor csuklott...lehet nálad is az van :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. ápr. 3. 12:32 Privát üzenet
Én ia éreztem ilyet. Akkor utánaolvastam és azt irták az idegrendszer fejlödése okozza

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. ápr. 3. 23:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat :)

# 5/5Időpont 2018. ápr. 4. 19:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mert fáj a hüvelyem ha mozog a baba?
32 hetes terhes vagyok. Befordult a baba már koponya fekvésbe. Viszont azóta ha mozog jó párszor érzem, hogy szurkál a hüvelyem felé. Másnak is volt ilyen?
14hetes vagyok első babám lesz, mikor fogom rendszeresen érezni hogy mozog? , már néha érzem mint ha lenne bent valaki, mint ha fordulna vagy nem is tudom, furcsa érzés. Szerintetek?
Valami front van ma, hogy jobban érzem az alhasam és kevesebbet mozog a babám is? Más is így van ezzel ma?
17-18 hetesen mennyit mozog a baba ha már érezni lehet?
Segitséget szeretnék kérni hogy 4-ik gyereknel ki mikor érezte hogy mozog a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!