Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat terhesen?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, holnap megyek az első vizsgálatra a nőgyógyászomhoz. Azt szeretném tudni, hogy mi szokott ilyenkor történni? Hüvelyi/hasi ultrahang? Láthatom e én is a babát, kapunk ilyenkor képet róla? Ilyenkor már elküldenek vérvételre és más vizsgálatokra? Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 3. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magán vagy sztk?

Én végig magánba jártam, mindig csinált UH-t a doki és kaptunk fotót is. De sztk-ban azért nem mindig adnak. Hüvelyi UH lesz valószínûleg, úgy több mindent lát a doki. Ennyi idôsen pedig már szívhangnak is kell lennie. :)

Ekkor lehet élô magzatról beszélni, és elkezdeni az “ügyintézést” (védônô, kiskönyv stb). Nem írnám le, nálam hogy volt, mert kismillió verziót olvastam már itt másoktól, de ha normális a dokid, úgyis mondja, mi a következô lépés, ha meg nem, kérdezz rá.


Boldog babavárást!

2018. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat, még nem magzat, de a lényeg, h élô :)
2018. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Magán dokihoz fogok menni amúgy :)
2018. ápr. 3. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is magánba járok. Mindent megmutat mindig az uhn és képet is kapok. Hüvelyi uh szokott lenni ilyenkor még azon többet látni.

A terhesgondozást csak a 12 hetes genetikai uh után kezdte el az én dokim. Vagyis akkor adott papírt a védőnőhöz, háziorvoshoz, vérvételre, ekg-ra stb...

2018. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenre orvos válogatja a válasz!
2018. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magán dokihoz jártam, elsö alkalomal hüvelyi uh volt, képet is kaptunk. Nálunk a vérvételre a védönö adta a beutalot, a háziorvossal kellett aláiratni, elég hülye rendszer volt ez igy...
2018. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!