Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhessége első hónapjá...

Akinek terhessége első hónapjában megjött a menstruációja, érzett valamilyen tünetet ami babára utalt menstruáció után pár nappal?

Figyelt kérdés

Megjött a menstruációm, annyi különbséggel, hogy nem görcsöltem mint első nap szoktam (most nem kellett ágyban feküdnöm), bármit tudtam csinálni. És kevesebb betétet is használtam el.

Igazából nem gondoltam a terhességre miután megjött a menstruációm, de mivel olvastam, hogy ritka, de van olyan aki első hónapban, vagy akár tovább is vérezhet terhesség mellett. Így érdekelne, hogy akinek van tapasztalata ebben voltak-e tünetei?

Azért kérdezem, mert menstruációm után 3-4 nappal mindig egy helyen érzek kis fájdalmat az alhasamban jobb oldalt. Ez van, hogy pár perc de van, hogy tovább is tart, utána elmúlik egy időre és újra. 3 napja pedig esténként hányingerem van kis ideig. Puffadtnak érzem magam és nem kívánok semmilyen ételt.

A tünetek nem képzelem be, nem figyelem magam görcsösen. Persze tudom, hogy egy teszt kimutatná a héten legkésőbb tesztelek is! Csupán érdekel olyannak a véleménye, aki volt hasonló helyzetben :)


2018. ápr. 3. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi kimaradt, hogy a hányingerrel egy időben 3 napja alszok délután. Ez nálam szokatlan, sosem volt rá példa.
2018. ápr. 3. 16:48
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Nekem volt. De nem nevezem menstruációnak! 3napig volt 5helyett, kevesebb volt, volt mikor fél napig semmi nem volt. Kevésvé görcsöltem.

Egyébként dettó délutáni alvás 😃.

Csinálj egy tesztet és meglátod! Majd írd meg!

2018. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Tavaszi faradtság.

Nem értem, mi ez az új divat itt, miszerint a normális vérzés terhességre utal. Semmi sem terhestünet, amit felsoroltál. A kimaradt!!! vérzés és a pozitív teszt, na az tünet. De ha már a vérzésednek sem hiszel, tesztelj, itt senki nem jós.

2018. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: igen, nekem is volt hogy fél napig semmi sem volt. Vagy hogy reggelre sem volt semmi a betéten. Megfogom írni ha teszteltem, hogy mi lett! :)


Második: én sem rendes megszokott menstruációról beszéltem.

2018. ápr. 3. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Edesanyam 6 honapig rendesen menstrualt mialatt terhes volt velem. De neki addig nem is nott a hasa es semmi tunete nem volt.
2018. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!