Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérte a Nifty teszt? Mennyi...

Megérte a Nifty teszt? Mennyi idő, amíg megkapjuk az eredményt? Mi szerepel majd a papíron? Ugyanolyan arányszámok, mint a kombinált tesztnél? Titeket megnyugtatott?

Figyelt kérdés

1:1166 lett a Down-szindróma, 1:2772 a Patau szindrómára az értékeink ma és úgy döntöttünk, hogy megcsináltatjuk ezt a tesztet. Mondták, hogy alacsony a kockázat, bár lehetne alacsonyabb is. A kislányunknál mindegyik 1:20000 volt, ezért is szeretnénk megcsináltatni.

30/N



2018. ápr. 3. 22:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy az UH-n mindent rendbe találtak. A pajzsmirigy túlműködésem 2 hete derült ki, ami szintén befolyásolhatja az eredményt, mert a gyógyszer még nem biztos, hogy beállította, mert ahhoz több idő kell.
2018. ápr. 3. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Prenatest-et csináltattunk,de csak Down kór kiszűrésére.Az életkorom nagyon sokat rontott az eredményen.Az Uh-n minden rendben volt és a genetikus is azt mondta kicsi a valószínűsége,hogy beteg lenne,de engem ez megnyugtatott.4 nap alatt meglett az eredmény.Arányszámot tűntetnek fel,de itt 99.9% és magzati Dns-t nézik.
2018. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi annó gondolkodtunk ezen a teszten,mert biztosra szerettünk volna menni.Mondjuk jobb eredményeim voltak Down-szindrómára 5000,Patau szindrómára meg 10000.De engem végül lebeszéltek abban az intézményben ahol csináltattuk a kombi tesztet. A korom sokat rontott az arányokon 39 éves voltam.Ha csináltattok az olcsóbb is bőven elég.Az is jó 250ezer körül van.A Nifty teszt csak azért drágább,mert ha mondjuk negatívra értékelnek és mégis beteg babád születik akkor fizetnek, de gondolom akkor inkább elvetetnétek ha jól értelmezem?
2018. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Nifty teszt 163000, mivel ott csináltattuk a kombináltat is. A férjem azt mondta, hogy nem bízzuk a véletlenre, ezért döntöttünk emellett, mert ez többet vizsgál, mint a Prena. Dokim szerint is felesleges, de így nyugszunk meg. Ma levették a vért. Ha minden igaz legkésőbb 16-ra lesz eredmény. Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 4. 12:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a Nifty teszt se Magyarországon, se külföldön nem adott még fals negatív tesztet. Fala pozitívat nagyon nagyon ritkán, de szerintem az a sokkal jobbik verzió. Amúgy 200.000.- körüp van ez a vizsgálat mindenhol.
2018. ápr. 4. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Istenhegyi úton csinálták a Nifty-tesztet. Jó választás kombinált teszt eredménye ugyanott, mégis megcsináltattuk, mert volt a környezetünkben rossz tapasztalat (nem az Istenhegyivel, hanem a kombinált teszttel általában). Azt mondták hogy két hét Z eredmény, ez egy keddi napon járt volna le, de már előtte pénteken hívtak telefonon, hogy minden rendben :) nekem nagyon megérte, nagyon megnyugtatott. És azt is megtudtuk, hogy kislány :) az eredmény később postán érkezett, úgy emlékszem, hogy arányszámok voltak rajta, de akkor már nem volt érdekes. Minden rendben volt, azóta is rendben. Én nem bántam meg :) minden jót nektek
2018. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi is ott voltunk és szintén mások rossz tapasztalata miatt (ők szintén nem itt voltak) csináltattuk meg. Kockázatunk nekunk is alacsony lett. Most sajnos a 4 napos ünnep miatt ezen a héten csak pénteken van szállítás, úgyhogy azt mondták kicsi az esélye, hogy meglesz jövő héten, de legkésőbb 16-án biztosan:). Várom nagyon. Jó lett az eredmény, de azért kicsit bennem van a félsz! Nagyon köszönöm a válaszodat!!
2018. ápr. 4. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!