Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt tejallergias kismama?!

Van itt tejallergias kismama?!

Figyelt kérdés
Sajnos minden tejtermektol rosszul vagyok!! Meg egy sajtfalattol is hasnenesem lesz! Hogy tidom a babat eleg kalciumhoz juttatni?sot joghurtot se ehetek igy protexint szedek.Nagyon ketsegbe vagyok esve!
2018. ápr. 4. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A baba elveszi amire szüksége van, viszont ha nem viszel be eleget akkor a fogaid fájhatnak vagy később csontritkulásod lesz. Én kalciumos pezsgotabit iszom 2 naponta. Van egyébként a brokkoliba, kelkáposzta, hüvelyesekbe viszont ezek puffasztanak. Esetleg szója vagy kókusztejet érdemes kipróbálni, azokban is sok a kalcium. :)
2018. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok kismama, de voltam 2x is. A baba akkor is elveszi, ha neked emiatt a fogad kihullik, magad miatt kell pótolni. Mák is meg sok más sokat tartalmaz, viszont én pezsgőtablettát ittam. Nézd meg miben mennyi van, és mennyire fogyasztod a magas kálcium tartalmú ételeket. Ha nem, akkor pótold a kálciumot mesterséges formában.
2018. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan egy első válaszolóhoz kalcium pezsgőtabletta + táplálkozással is vihetsz be sok van a mákban,szardíniában, szezámmagba..persze az ember ezekből se tud betolni egy ültő helyében 100g-kat de ha rendszeresen eszed őket viszonylag kiegyensúlyozott lehet a kálciumszinted.
2018. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Miért vagy kétségbe esve?

Ennyire nem lehetsz tudatlan, hogy azt hiszed, csak tejtermékekkel lehet bevinni.

Rengeteg élelmiszer tartalmaz még. De ha semmi se csúszik, még midig ott van tabletta, pezsgőtabletta formában is.

2018. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neked nem mindegy miert aggodom?! Az en babam nem a tied!!! A tobbieknek koszi a valaszt:)
2018. ápr. 4. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a te gyereked és ez a gyereked baja, nem az enyém. ;)
2018. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huzzal mar a fenebe innen!!!!!!!
2018. ápr. 4. 16:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy latom mas is lepontozott,nagyon ertelmes valaszaidert
2018. ápr. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!