Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi kiutes? Sziasztok!...

Terhessegi kiutes? Sziasztok! 29 hetes vagyok. Par napja vettem eszre, hogy a belso combomon, es az alkoromon, apro tuszuras szeru piros pottyok jelennek meg.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a kivalto ok, valamint el is mulik viszonylag hamar, de aztan megis visszater. Volt nektek ilyen esetleg? Holnap megyek orvoshoz :)

Koszonom



2018. ápr. 4. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, mikor a kisfiamat vártam 27 hetesen. Egy csomó bőrgyógyászt, meg allergológust felkerestem, mikor kiderült nagy nehezen, konzílium után, hogy terhességi kiütésem van. Kaptam rá egy szteroidos kenőcsöt + valami rázókeverék szerűt. Emellett homeopátiás bogyókat is szedtem. Urtica urenst és histaminumot (a ch-jára már nem emlékszem). 2 hét múlva teljesen elmúltak a kiütések, viszont mivel egyszerre használtam a gyógyszertári és a homeopátiás termékeket, nem tudom pontosan, hogy melyik segített, mitől múlt el.
2018. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy egyszer olvastam egy cikket róla, hogy 200ból 1 terhességet érint. Na mi pont beleestünk. Állítólag a szüléssel elmúlik, csak bírd ki addig. :(
2018. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)
2018. ápr. 5. 06:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a vállamon jelent meg. Elöl a mellem és a karom közt .


De a 10-en valahanyadik héten volt csalánkiütésem is volt..vagy 100 pukli mindkét oldalon az oldalamon.. Nagyon viszketett..alvás után elmúlt..


Azt mondták normális


Neked mit mondtak?

2018. ápr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hat annyit hogy gyakori ez kismamaknal. Igazabol teendom nincs vele. Azota elmia mult. Jah meg annyit mondtak, hogy lehet a melegre teagalok most igy. Ahogy amugy nem tennem. :)
2018. ápr. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!