Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a főnökömnek?

Hogy mondjam el a főnökömnek?

Figyelt kérdés
Azt már elmondtam neki hogy babát várok, persze rögtön annyit mondott hogy "remélem te nem a kiíratós fajta vagy". Tegnap voltam orvosnál, aki a munkahelyem és egy kisebb magzatmegtapadási probléma miatt táppénzre javasolt. A főnököm nagyon mérges lesz és fogalmam sincs hogy mondjam el neki :(
2018. ápr. 6. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán közlöd vele, hogy probléma lépett fel, ami miatt táppénzre kell menned, de amint az orvos engedi, termeszetesen újra munkába állsz.
2018. ápr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
A baba az első. Táppénz alatt úgysem rúghat ki szóval görénykedhet kedvére, nem lesz fegyver a kezében. Gusztustalan volt amit mondott, xard le! Jó egészséget és vigyázz a babára, ő az első most :)
2018. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem határozatlan a szerződêse, akkor a táppénz nem mentesíti a kirúgástól.
2018. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Tök mindegy, hogy hogyan mondod el, ő csak a főnököd, aki viszont veszélyben van, az a gyereked! Ha mérges lesz, hát mérges lesz, hozzáteszem, az ilyen ember nem való főnöknek.
2018. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Most ezzel nem leszek népszerű, de ilyen munkahelyen nem vállalnék tudatosan gyereked. Gondolom tudtad, h milyen a hozzáállása. Sajnos első adandó alkalommal ki fog rúgni.
2018. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig nem nagyon van választási lehetőséged.


Kerek perec megmondod neki, akár az ő saját szavaival, hogy ugyan nem vagy az a kiíratós fajta, de mivel előre nem látható gond lépett fel, ezért a doki táppénzre írt és hát ez van. És ha bunkó lesz, nyugodtan odamondhatod neki, hogy ne haragudjon, de neked a gyereked fontosabb.


Ha határozott idejű a szerződésed, akkor az majd lejár és amint lejár a gyed is, munkanélküli leszel és elmész gyesre vagy keresel másik munkahelyet.

Ha határozatlan idejű, akkor szerencséd van.

2018. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, nagyon csúnyán reagàlt, majd hétfőn beszél a munkaügyessel.
2018. ápr. 6. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező

En is igy voltam hogy mondjam el..de muszaj voltam vele közölni..szabin volt en dolgoztam.de görcsöltem..barnáztam.fogtam hazamentem..majd másnapra szabit kértem..közbe sajnos elvetéltem..hívtam hogy mondjam megyek táppénzre..egy cseppet sem volt együttérző,megértő..annyit mondott jol van akkor szia.semmi az,hogy sajnálom..

Sokkal fontosabb a te és a babád egészsége!!!szigorúan feküdj pihenj!!!!most erre van szüksége a szervezetednek!!!

Hány hetes vagy amugy?

2018. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
9 hetes és 5 napos. Hétfőn kiderül mi lesz...de kirúgni csak nem fog :(
2018. ápr. 7. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Na és mi lett?
2018. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!