Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viseltétek terhesen a...

Hogy viseltétek terhesen a tömegközlekedést és a sok büdös embert?

Figyelt kérdés

Amíg nem voltam terhes is rosszul voltam a büdöstől, de most konkrétan le kellett szállnom annyira rosszul lettem. Jól el is késtem a munkából.

Naponta nagyjából 3 órát bkv-zok munkába és vissza. Minden napra jut valami... csöves, részeg, ápolatlan öregasszony vagy szimplán csak egy penetráns kölni.


2018. ápr. 6. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Ettől én is féltem,ezért előbb inkább letettem a jogsit.
2018. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd. Előtte is undorodtam az emberektől de most aztán még jobban. Az egy dolog, hogy tényleg tele van ápolatlan, büdös emberekkel akik a cefreszagú sörösüvegeket hurcolják nagy tesco zsákban beváltani.

De hogy milyen szinten bunkók (főleg az idősek) az még jobban felháborít: amikor állok láthatóan terheshassal a megállóban, megáll a busz és a vén taták levállalnak, odébb löknek futnak fel előttem a buszra, leülnek az egyetlen üres helyre és van pofája utána a hasamat bámulni. A másik amelyik mellé beállok kapaszkodni és erre egyszercsak rám üvölt, hogy mit képzelek hogy elállom az ő útját. Nem viccelek ezek számtalanszor megtörténtek velem... Inkább nem is megyek már busszal sehova mert ha nem a szag akkor az öregek borítanak ki.

2018. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Hát néha nehezen, ritkan szerencsére max 5alkalom volt amikor felfordult a gyomrom, de nem volt választásom és nem is szállhattam le! Dolgozni ugyan kocsival jártam többnyire, de buszsöförként dolgoztam menetrendszerinti járaton.... nem tehetem le az utast csak azert mert büdös, de volt hogy hátraküldtem...

27N

2018. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!