Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hetes kismama vagyok....

21. hetes kismama vagyok. Harmadik terhességem, de ennyi idősen nem tapasztaltam még sárgás színű sűrű folyast. Lehet gond belőle?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem büdös, nem okoz panaszokat, akkor nincs gond.

De azért ha mész dokihoz, említsd meg.

2018. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően sárgás folyásod lett, akkor egyértelműen lehet fertőzés a háttérben, amivel viszont hétfőn nem ártana elmenned az orvoshoz. Ugyanis rengeteg kórokozó okozhat fertőzést a nőknél, terhesen az ember fogékonyabbá válik irántuk és vannak, amelyek felszálló fertőzést okozhatnak és abból terhesen lehet korai terhességnél vetélés, későbbiek során pedig koraszülés. És ezzel most nem ijesztgetni akarlak, csak tudd, hogy minden ilyen jellegű dolgot meg kell mutatni orvosnak, ő majd végez egy tenyésztéses vizsgálatot és kapsz rá célzott kezelést. A lényeg, hogy egy ilyet nem szabad figyelmen kívül hagyni, mindenképpen foglalkozni kell vele.
2018. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!