Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhes nőknek a pocakja...

A terhes nőknek a pocakja “gyűrődik” ha leül?

Figyelt kérdés
Mármint ha leül meggyűrődik mintha úszógumi lenne, vagy feszes kerek?

2018. ápr. 7. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Utóbbi.
2018. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hogy hol tart a terhesség és van-e a terhességtől független feleslege.

Az elején simán gyűrődhet. A végén átlagos kismamánál aligha.

2018. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hasamon van valamennyi felesleg (nem olyan sok azért..) és addig gyűrődött csak, amíg nem kezdett el nagyon nőni. Utána feszes kerek volt már üléskor is, az utolsó trimeszterben.
2018. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ mikor


Reggelente 2 hete meg köldök felett esetleg gyűrődött, este már nem..de nem is tudtam úgy ülni, hogy ez megtörténjen..


Most már reggel sem

29 hetes terhes vagyok

2018. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
És még csak behúzni sem tudják mint a férfiak a sörhas az 😁
2018. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem mert kitölti a baba. A gyűrődés a szülés után fog kezdődni. Sajnos a legtöbb esetben a has nem lesz ugyanolyan mint terhesség előtt, hiszen ha elképzeled azt a nagy nyúlást a hasad bőrén, az már sajna nem “ugrik” vissza a régi állapotába és hiába van lapos hasad a bőr akkor is ráncos marad rajta picit vagy nagyon.. attól függ. Nekem picit mert terhesség előtt és alatt és utána is fitt voltam nem híztam csak amennyit kell, egy stírám se lett...
2018. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!